Apple TV + می تواند پخش NFL Plus جدید را در کنار Sunday Ticket دریافت کند

اخبار اپل


به نظر می رسد که سرویس پخش جریانی جدید NFL Plus می تواند به پیشنهاد دهنده ای برود که بلیط یکشنبه NFL را برنده شود.
مفهوم: اد هاردی / فرقه مک

برخی منابع نشان می دهند که Apple TV + قبلاً قراردادی را برای حقوق NFL Sunday Ticket امضا کرده است. اکنون یک گزارش جدید می گوید که سرویس پخش برنامه ریزی شده لیگ فوتبال NFL Plus می تواند معامله را برای اپل – یا برنده پیشنهاد دیگری، حسب مورد، شیرین کند.

این دو سرویس با هم در Apple TV + می‌توانند گزینه‌های بسیار خوبی را برای تماشا به طرفداران ارائه دهند.

سرویس پخش جدید NFL Plus می تواند به همراه NFL Sunday Ticket به Apple TV + برود

گزارشی جدید از مجله کسب و کار ورزشی گفت که سرویس پخش جدید NFL Plus در صورت فروخته شدن به Apple TV + یا پیشنهاد دهنده دیگری، می تواند با بسته Sunday Ticket همراه شود.

بلیط NFL Sunday یک بسته ورزشی خارج از بازار است. این مجموعه کامل بازی های فصل عادی NFL را هر هفته پخش می کند. اکنون DirecTV حقوق آن را در اختیار دارد.

در مقابل، سرویس پخش جریانی جدید NFL Plus به «آنچه طرفداران می‌توانستند در بازارهای تلویزیون محلی خود ببینند» محدود شده است. می تواند در ماه جولای راه اندازی شود.

NFL Plus برای بازی های زنده در دستگاه های تلفن همراه است

در مجله گفت که ویژگی اصلی NFL Plus «بازی‌های زنده روی تلفن‌های همراه و تبلت‌ها» است که با هزینه ماهانه 5 دلار ارائه می‌شود. این سرویس پیشنهادات موجود را با پخش زنده بازی های محلی جایگزین می کند – به عنوان مثال، از یاهو یا از طریق معاملات با اپراتورهای تلفن همراه.

این گزارش اضافه می‌کند که اگر Apple TV+ حقوق NFL Sunday Ticket را به دست آورد، NFL Plus می‌تواند وارد معامله شود.

NFL Plus با ادامه مذاکرات بر سر فروش احتمالی سهام در دارایی های NFL Media که اپل و آمازون پیشتاز هستند، به میدان می آید. در این گزارش آمده است که اگر یکی از این معاملات به نتیجه برسد، NFL Plus می تواند در آن بسته قرار گیرد.

چنین قرارداد بسته‌ای به مشترکین Apple TV + اجازه می‌دهد برای Sunday Ticket و NFL Plus ثبت نام کنند و به بازی‌های خارج از بازار و بازی‌های بازار محلی روی یک پلتفرم دسترسی داشته باشند.

شایعات می گویند Apple TV + منجر به رقابت برای برنده شدن بلیط NFL یکشنبه می شود، اگر قبلاً این کار را نکرده است. چیزی که باید دید این است که Apple TV + چقدر برای دسترسی NFL هزینه خواهد کرد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …