Apple TV + Leslie Bibb را برای «Mrs. کمدی امریکن پای

Apple TV +
اخبار اپل


منبع: Bryan M. Wolfe / iMore

اپل تی‌وی پلاس با لزلی بیب قرارداد امضا کرده تا بخشی از سریال کمدی آینده باشد خانم پای آمریکایی. این سریال همچنین کریستن ویگ را بازی خواهد کرد و توسط آبه سیلویا ساخته شده است.

بر اساس کتاب جولیت مک دانیل، خانم پای آمریکایی داستان جامعه بلند پالم بیچ در دهه 1970 را روایت می کند. ددلاین گزارش می دهد که بیب نقش دینا را بازی می کند، “یک عضو دوست داشتنی، اما آسیب پذیر از جامعه بالا.”

نوشته سیلویا و کارگردانی تیلور، خانم. American Pie داستانی در مورد افراد فوق العاده غیرممکن است. داستان آن در دوران آشپزی در اوایل دهه 1970 اتفاق می‌افتد، ماکسین سیمونز (ویگ) و تلاش او برای حفظ صندلی خود در منحصر به فردترین میز آمریکا: جامعه بلند پالم بیچ. در حالی که ماکسین تلاش می کند از خط نفوذ ناپذیری بین داشته ها و نداشته ها عبور کند، این مجموعه همان سوالاتی را می پرسد که امروز ما را گیج کرده است: چه کسی روی میز صندلی می گیرد، چگونه می توانید روی میز بنشینید و چه چیزی را قربانی خواهید کرد. برای رسیدن به آنجا؟

هنوز هیچ بازه زمانی برای زمان آماده شدن نمایش بزرگ Apple TV + به اشتراک گذاشته نشده است، اما به نظر می رسد این یک برنده دیگر در مجموعه رو به رشدی از برندگان برای پخش کننده باشد. البته برای تماشای این برنامه به اشتراک Apple TV + یا Apple One نیاز دارید، اما این را قبلا می دانستید.

اگر می خواهید لذت ببرید خانم پای آمریکایی در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

تلویزیون + لوگو

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …