Aura Strap 2 برای Apple Watch باریک می شود و سرویس اشتراک را اضافه می کند

اخبار اپل


Aura Strap 2 به شما امکان می دهد سطح چربی، ماهیچه و آب خود را با یک برنامه و یک سرویس اشتراکی تناسب اندام ردیابی کنید.
عکس: دستگاه هاله

Aura Devices باند هوشمند متمرکز بر معیارهای سلامتی خود را برای اپل واچ چهارشنبه با لاغری آن و افزودن یک سرویس اشتراک متناسب با تناسب اندام به روز کرد.

نسل دوم Aura Strap 2 معیارهایی مانند درصد چربی بدن، تراکم عضلات و سطح آب را ثبت می کند.

Aura Strap 2 برای Apple Watch باریک می شود و سرویس اشتراک را اضافه می کند

Aura Strap 2 برای اپل واچ از نسل قبلی بازطراحی و به روز شده است تا داده های بیشتری را در یک بسته کوچکتر جمع آوری کند که از استاندارد بهبود یافته بلوتوث BLE 4.2+ استفاده می کند.

سنسورهای Aura Strap 2 با تقویت خوانش های معیارهای سلامت اپل واچ، اطلاعات را با استفاده از تجزیه و تحلیل امپدانس بیوالکتریکی با تکمیل مداری بین الکترودها و بدن کاربر جمع آوری می کنند.

با باز کردن برنامه Aura در اپل واچ، اسکن را آغاز می کنید. سپس کف دست را به مدت 30 ثانیه در مقابل حسگرهای باند قرار دهید. Aura گفت داده های جمع آوری شده در مقایسه با استاندارد صنعت 95 درصد دقیق است.

این باند از طریق بلوتوث BLE متصل می شود. 4.2+. با اپل واچ سری 3 و مدل های جدیدتر کار می کند. سنسورهای استیل ضد زنگ جراحی در یک مچ بند لاستیکی قرار دارند. باتری های سلولی Aura Strap 2 حدود شش ماه دوام می آورند.

داده های جمع آوری شده توسط برنامه Aura با برنامه Apple Health و داده های Apple Watch همگام می شود. سپس سرویس Aura Plus از این اطلاعات برای جمع آوری تجزیه و تحلیل و گزارش های ماهانه استفاده می کند.

Aura Plus همچنین انتخاب های شخصی شده از فیلم های ورزشی و یک سرویس چت با مربیان تناسب اندام را ارائه می دهد. با خرید Aura Strap 2 شش ماه رایگان دریافت خواهید کرد. سپس 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال هزینه دارد.

قیمت: 149 دلار

از کجا بخریم: دستگاه های هاله
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …