Find My App با ایرپادهای دزدیده شده F1 Racer Sebastian Vettel را دوباره متحد می کند

اخبار اپل


رانندگان فرمول 1 هر آخر هفته در پیست متفاوتی تعقیب می‌کنند تا بتوانند جایگاه خود را به پایان برسانند. پیش از مسابقات پایانی این هفته موناکو GP، سباستین فتل، مسابقه‌دهنده کهنه‌کار F1 مجبور به تعقیب و گریز خودش برای بازیابی وسایل دزدیده شده‌اش در بارسلونا شد. بی بی سی گزارش می دهد که شبکه Find My اپل نقش کلیدی در کمک به فتل داشته است.

این نشریه گزارش می دهد که کیف وتل در خارج از هتلی در شهر به سرقت رفته است. راننده استون مارتین به جای گزارش دزدی به پلیس و امید به بهترین ها، اوضاع را به دست گرفت و از اپلیکیشن Find My در آیفون خود برای ردیابی محل کیف دزدیده شده استفاده کرد و دزدان را در سراسر شهر با یک اسکوتر تعقیب کرد. .

یکی از سخنگویان استون مارتین تصریح کرد که اگرچه AirTag به کیف دزدیده شده وصل نشده است، اما حاوی هدفون های سازگار Find My Vettel (احتمالاً AirPods) است.

متأسفانه برای او، سارقان احتمالاً محتویات کیف را جست‌وجو کردند، AirPods را پیدا کردند و متوجه شدند که می‌توان آنها را با استفاده از شبکه Find My ردیابی کرد. فتل با موفقیت ایرپادها را ردیابی کرد، اما آنها را در خیابان دور انداخته یافت. از آنجایی که سایر اقلام داخل کیف هنوز در اختیار سارقان بود، سرقت متعاقبا به پلیس محلی گزارش شد.

در حالی که جستجوی فتل فقط به او کمک کرد ایرپادهای خود را بازیابی کند، چندین نفر دیگر با عزیزان ربوده شده دوباره گرد هم آمده‌اند و از طریق شبکه Find My اپل در مورد دنبال کنندگان هشدار داده شده‌اند. علاوه بر مکان یابی و شناسایی AirTag های ناخواسته، برنامه Find My در آیفون می تواند به شما کمک کند AirPods 3، AirPods Pro و AirPods Max گم شده خود را پیدا کنید.

[Via BBC]مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …