Fire Emblem Warriors: Three Hopes – همه شخصیت ها و مسیرها

اخبار اپل


منبع: iMore

Fire Emblem Warriors: Three Hopes دارای بسیاری از شخصیت‌های مشابه از بازی موفق Fire Emblems: Three Houses RPG است. با این حال، این یک داستان جدید با امکانات جدید است که در آن شما دیگر به عنوان Byleth بازی نمی کنید. مانند Three Houses، این بازی Warriors به ​​شما این امکان را می‌دهد که گروهی از افراد را انتخاب کنید که می‌خواهید خود را با آن‌ها هماهنگ کنید. این به شما این امکان را می دهد که این شخصیت ها را بهتر بشناسید و دیالوگ های منحصر به فرد مخصوص آنها را باز کنید. در اینجا تمام شخصیت هایی که تاکنون با آنها آشنا شده ایم آورده شده است.

هشدار: چند اسپویلر از نشان اصلی آتش: سه خانه در این صفحه وجود دارد. اگر نمی‌خواهید اطلاعات شخصیت یا نقاط داستان برای شما خراب شود، بیشتر بخوانید.

رزمندگان نشان آتش: سه امید – سه راه

یکی از جذابیت‌های اصلی بازی Fire Emblem: Three Houses RPG، ارزش تکراری بود که توسط سه مسیر مختلف ارائه می‌شد. با همین انرژی، اسپین آف Fire Emblem Warriors: Three Hopes به بازیکنان این امکان را می دهد که با ادلگارد و پیروانش در مسیر Scarlet Blaze همسو شوند، دیمیتری و متحدانش را در مسیر Azure Gleam دنبال کنند یا به کلود و بقیه اعضای او بپیوندند. دوستان اتحاد لستر در مسیر Golden Wildfire. صرف نظر از اینکه کدام مسیر را انتخاب می کنید، همیشه می توانید به عنوان Shez بازی کنید و Byleth را به عنوان دشمن خود داشته باشید.

این اسپین آف بزرگتر از بازی اصلی Three Houses است و به 13.4 گیگابایت فضا نیاز دارد. امیدواریم این بدان معنی است که مطالب زیادی برای عبور وجود دارد. علاوه بر این، باید مطمئن شوید که فضای کافی در بهترین کارت microSD خود دارید.

رزمندگان نشان آتش: سه امید – شخصیت ها

نشان آتش جنگجویان سه امید Shez

منبع: Koei Tecmo

تعداد انگشت شماری از شخصیت ها وجود دارند که در هر مسیری که تصمیم بگیرید آنها را خواهید دید. برخی از این شخصیت ها قابل بازی هستند در حالی که سایر شخصیت های غیرقابل بازی برای داستان مهم هستند.

بقیه شخصیت‌های اصلی قابل بازی به مسیری که در طول بازی طی می‌کنید بستگی دارد.

شخصیت‌های ادلگارد و Scarlet Blaze Path

نشان آتش سه امید شاز و ادلگارد

منبع: نینتندو

اگر انتخاب کنید که با ادلگارد و امپراتوری آدرستین هماهنگ شوید، اینها شخصیت هایی خواهند بود که شما نقش آنها را بازی می کنید.

شخصیت های مسیر دیمیتری و Azure Gleam

نشان آتش جنگجویان سه امید دیمیتری

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

اگر می‌خواهید با دیمیتری و پادشاهی فارقوس هماهنگ شوید، اینها شخصیت‌های قابل بازی شما خواهند بود.

شخصیت های مسیر کلود و گلدن ویلدفایر

نشان آتش جنگجویان سه امید کلود

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

انتخاب Claude and Leicester Alliance به این معنی است که قفل این شخصیت های قابل بازی را باز خواهید کرد.

شخصیت شرح
کلود فون ریگان نماد آتش سه امید کلود تیرانداز ماهری که از دوران کودکی به دلیل اینکه بخشی از فودلان و بخشی از آلمیران است مورد تبعیض قرار گرفته است. او یاد گرفت که ماهیت حیله گر خود را با نگرش یک شوخی پنهان کند و می خواهد همه با وجود نژاد، رتبه یا کرست خود متحد شوند. او سرانجام درست قبل از رفتن به مدرسه به عنوان وارث قانونی تاج و تخت آلمیرا دیده شد.
هیلدا ولنتاین گونریل نشان آتش سه امید هیلدا برادر بزرگتر او، هلست، افسانه ای است که بسیاری تصور می کردند قبل از مشروعیت بخشیدن به کلود، تاج و تخت آلمیران را به دست می گیرد. او دست راست کلود و تنبل است، اما در تبر نیز مهارت دارد.
لورنز هلمن گلاستر نشان آتش لورنتس او اغلب سعی می کند با خانم ها معاشقه کند، اما نگرش متکبرانه او کاملاً نادرست است. او پسر یک نجیب زاده است و با نیزه در دست سوار بر اسب به جنگ می رود.
رافائل کرستن نشان آتش رافائل پسر تاجری که پس از کشته شدن والدینش توسط یک هیولا، شوالیه شدن را انتخاب کرد. او بسیار روی فیزیک عضلانی خود متمرکز است، اما همچنین روح مهربانی دارد.
ایگنتاز ویکتور نشان آتش ایگنتاز او همچنین فرزند تجار است و به هنر و کتاب چشم تیزبین دارد. او در نبرد از تیر و کمان استفاده می کند.
لیسیته فون اوردلیا نشان آتش لیسیته او یک اعجوبه جادویی و بسیار جوانتر از بقیه افراد اطرافش است. با این حال، او از اینکه به عنوان جوان یا کوچک معرفی شود متنفر است.
ماریان فون ادموند نشان آتش ماریان یک زن جوان محتاط با استعدادهای جادویی. او پس از مرگ پدر و مادرش توسط عمویش بزرگ شد. عمویش به صومعه Garreg Mach پول داد تا به تاج او نگاه نکنند.
لیونی پینلی نشان آتش لئونی او یک مزدور شکارچی است که برای مدتی زیر نظر ناپدری بایلت، جرالت، شاگردی کرد. او در حالی که بر اسب سوار است از نیزه استفاده می کند.

متحدان خود را نزدیک و دشمنان خود را نزدیک تر نگه دارید

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Fire Emblem Warriors: Three Hopes در 24 ژوئن، زمان بسیار خوبی برای خواندن اطلاعات بازی و آماده شدن است. مسیری که انتخاب می‌کنید تعیین می‌کند که کدام شخصیت‌ها متحدان شما و کدام‌ها دشمنان شما خواهند بود. صرف نظر از تصمیمی که می گیرید، دیالوگ ها و تعاملات شخصیتی منحصر به فردی برای کشف وجود خواهد داشت. این باعث می‌شود که اگر می‌خواهید دوباره بازی کنید و ببینید مسیر دیگری شما را به کجا می‌برد، بازی ارزش تکرار زیادی را ارائه می‌کند.

برای چیزی که باور داری بجنگ

نشان آتش رزمندگان سه امید

رزمندگان نشان آتش: سه امید

راه خود را انتخاب کنید

قبل از اینکه ببینید این مسیر شما را به کجا می‌برد، باید خود را با یکی از سه گروه هماهنگ کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …

چگونه میکس های Apple Music Replay گذشته و حال خود را دریافت کنید
اخبار اپل
فهرست پخش آهنگ‌ها و ترندهای برتر سال 2022 اپل موزیک همه موارد مورد علاقه شما و موارد دیگر را دارد

اپل موزیک امروز لیست پخش آهنگ‌ها و ترندهای سال 2022 خود را به اشتراک گذاشته است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شامل تمام آهنگ‌های برتر سال تا کنون است. اگر به یک لیست پخش جدید با همه آهنگ های 2022 نیاز دارید، این لیست برای شماست. لیست …