Gear4 نیمی از قیمت اپل را برای نوارهای ساعت نایلونی بافته دریافت می کند

اخبار اپل


قیمت نوارهای بافته شده اپل واچ Gear4 نصف قیمت Solo Loop اپل است.
عکس: Gear4

Gear4، یک برند لوازم جانبی متعلق به Zagg، به تازگی دو بند نایلونی اپل واچ را به خط تولید خود اضافه کرده است. یکی یک نوار نایلونی بافته شده است که قیمت آن نصف قیمت حلقه Solo محبوب اپل است. دیگری یک باند ورزشی دو رنگ با نوار چسب است. هر دو با مواد بازیافتی ساخته شده اند.

به سختی می توان گفت که آیا کیفیت با اپل مطابقت دارد یا خیر، اما قیمت ها مطمئناً از اپل پیشی می گیرند.

بند اپل واچ نایلونی بافته Gear4

Gear4 لوازم جانبی اپل خود را برای پوشش اپل واچ گسترش داده است و دو سبک بند نایلونی را منتشر کرده است. این شرکت هر یک از مدل ها را برای هر هفت نسل اپل واچ طراحی کرده است. نسخه بافته شده در اندازه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ همراه با سایز اپل واچ: 41/40 / 38 میلی متر و 45/44 / 42 میلی متر عرضه می شود. نسخه اسپرت برای هر یک از دو اندازه ساعت یک سایز است.

بند اپل واچ Gear4 Braided به وضوح از حلقه Solo اپل الهام گرفته شده است که شباهت زیادی به آن دارد. نوار بافته شده جدید در چهار رنگ عرضه می شود. سه رنگ به رنگ آبی دریایی، سبز جنگلی و قرمز شرابی یکدست هستند و یکی طرحی با سایه های خاکستری به نام طوفان است.

احتمالاً قابل توجه ترین جنبه گروه جدید قیمت است. با قیمت 49.99 دلار، قیمت آن نصف قیمت نسخه اپل است. یک اشکال این است که نسخه Gear4 فقط در سه سبک در دو اندازه ارائه می شود، در حالی که اپل تنوع بیشتری از سبک ها و اندازه ها را ارائه می دهد. بنابراین ممکن است آنقدر که می توانید با گزینه رسمی به تناسب سفارشی دست پیدا نکنید.

قیمت: 49.99 دلار

از کجا بخریم: Zagg Gear4

نوارهای ورزشی، مانند اپل، با نوار چسب بسته می شوند.
نوارهای ورزشی، مانند اپل، با نوار چسب بسته می شوند.
عکس: Gear4

باندهای ساعت اپل Gear4 Sport

دومی از دو بند نایلونی Gear4 اپل واچ جدید یک نسخه اسپورت با چسب Velcro است. این در پنج سبک رنگی دو رنگ عرضه می شود و شباهت زیادی به نوارهای نایلون اسپورت اپل دارد. نوارهای Gear4 دارای یک بند Velcro قابل تنظیم است که با گیره های اپل واچ همرنگ هماهنگ شده است. قیمت ساعت‌های Gear4 Sport هر کدام 39.99 دلار است.

جدای از مقرون به صرفه بودن، یکی دیگر از نقاط قوت فروش هر دو دسته اپل واچ Gear4 از چه چیزی ساخته شده است. Gear4 از مواد بازیافتی پس از مصرف استفاده می کند، اگرچه شرکت مشخص نمی کند که چه مقدار از آنها در هر باند وجود دارد.

قیمت: 39.99 دلار

از کجا بخریم: Zagg Gear4
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …