Hulu اکنون فقط 1 دلار در ماه به مدت سه ماه برای جشن گرفتن روز ملی استریمینگ دریافت می کند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


افرادی که به دنبال اضافه کردن سرویس استریم دیگری به مجموعه خود هستند خوش شانس هستند – Hulu اکنون سه ماه از خدمات خود را فقط با 1 دلار در ماه ارائه می دهد.

قرارداد جدید، که Hulu اکنون از طریق وب‌سایت خود ارائه می‌کند، بخشی از جشن‌های Nationa Streaming Day است و در 27 مه به پایان می‌رسد. پس از پایان سه ماه اول، به پرداخت اشتراک استاندارد 6.99 دلار در ماه برمی‌گردید. مشترکین جدید و واجد شرایط بازگشتی می توانند اکنون برای Hulu ثبت نام کنند.

بنابراین برای اشتراک Hulu خود چه چیزی دریافت خواهید کرد؟ دسترسی به کتابخانه پخش جریانی با «هزاران قسمت تلویزیونی و فیلم» به‌صورت درخواستی وجود دارد، در حالی که «اکثر قسمت‌های جدید» نیز روز بعد از پخش در همان سرویس ارائه می‌شوند. Hulu Originals با محتوای قابل تماشا در تلویزیون، رایانه، استیک های خطی و غیره نیز موجود است. شما اراده اگرچه تبلیغات دریافت می کند، اما با 1 دلار در ماه واقعاً چه انتظاری داشتید؟ حتی دیزنی + و نتفلیکس مسیر تبلیغاتی را طی می کنند و می توانید شرط ببندید که هزینه آنها بیش از یک دلار در ماه خواهد بود!

بنابراین Hulu چه چیزی از این نتیجه می گیرد؟ اساساً مشترکین را جذب می کند. در زمانی که نتفلیکس به‌ویژه تلاش می‌کند تا مردم را در اطراف نگه دارد، Hulu می‌خواهد تا آنجا که می‌تواند مشترکین زیادی را به سرویس خود اضافه کند. در حالی که تعداد زیادی از مردم پس از آن دوره سه ماهه تخفیف نخواهند رفت، برخی از آنها سر خواهند زد – و احتمالاً برای ارزشمند کردن کل کار کافی است.

اگر هنوز Hulu را امتحان نکرده اید، ممکن است یک خیلی زمان خوبی برای انجام آن است فقط به یاد داشته باشید که اگر کاتالوگ محتوا برای شما مشکلی ایجاد نکرد، اشتراک خود را لغو کنید.

اگر می‌خواهید از Hulu به سبک لذت ببرید، حتماً لیست ما را از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز بررسی کنید.

محتوای انحصاری

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …