iOS 15.5 و macOS 12.4 گام بزرگی به سوی انتشار برداشته اند

اخبار اپل


نامزدهای انتشار جدیدی برای سیستم عامل هایی که همه این دستگاه های اپل را اجرا می کنند وجود دارد.
عکس: اپل

اپل به توسعه دهندگان و عموم مردم اجازه دسترسی به نامزدهای انتشار macOS Monterey 12.4 و iOS 15.5 را در روز پنجشنبه داد. iPadOS 15.5 Release Candidate نیز مانند watchOS 8.6 RC و tvOS 15.5 RC عرضه شد. این آخرین مرحله قبل از معرفی آنها به مردم است.

گذشته از بهبودهای طولانی مدت در وب‌کم استودیو نمایشگر در macOS، همه اینها واقعاً تغییرات جزئی هستند. اما با توجه به اینکه انتظار می‌رود اپل در اوایل ژوئن در WWDC22 از به‌روزرسانی‌های اصلی بعدی برای سیستم‌عامل‌ها رونمایی کند، این تعجب‌آور نیست.

چه چیزی در macOS Monterey 12.4 انتظار می رود

نامزدهای انتشار همان چیزی هستند که اپل از آن به عنوان استاد طلایی یاد می کرد و به آزمایش کنندگان بتا این فرصت را می دهد تا نسخه نهایی سیستم عامل ها را قبل از معرفی به کاربران معمولی آزمایش کنند.

همانطور که اشاره شد، بزرگ‌ترین تغییر در macOS 12.4 RC اصلاحی برای وب‌کم ناامیدکننده Studio Display است که هنگام راه‌اندازی صفحه نمایش انتقادات شدیدی را برانگیخت. در ابتدا، این به‌روزرسانی در نسخه بتای macOS قبلی ادغام شد، اما اکنون به عنوان Firmware 15.5 RC خود استودیو نمایشگر جداگانه است.

همچنین برخی از ترفندها در برنامه پادکست وجود دارد.

آنچه در iOS 15.5 و iPadOS 15.5 عرضه می شود

یکی از مزایای نامزدهای انتشار این است که یادداشت های انتشار رسمی نسخه کامل را نشان می دهند. اینگونه است که ما می دانیم که به گفته خود اپل، “iOS 15.5 شامل پیشرفت هایی در کارت اپل کش، پادکست های اپل و سایر ویژگی ها و رفع اشکال است.”

کاربران iPad باید بدانند که “iPadOS 15.5 شامل پیشرفت هایی برای پادکست های اپل و سایر ویژگی ها و رفع اشکال است.”

اکنون این نامزدهای انتشار اپل را دریافت کنید

همه علاقه‌مندان می‌توانند macOS Monterey 12.4 RC، iOS 15.5 RC، iPadOS 15.5 RC، watchOS 8.6 RC و tvOS 15.5 RC را هم‌اکنون نصب کنند. آنها برای اعضای ثبت نام شده و پرداخت کننده برنامه توسعه دهنده اپل و همچنین برنامه عمومی نرم افزار بتا اپل در دسترس هستند.

هنگامی که آزمایش نامزدهای انتشار برای رضایت اپل کامل شد، نسخه های کامل را در دسترس همه قرار می دهد. تقریباً هفته 16 تا 20 می خواهد بود.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …