macOS Monterey 12.4 تصویر زمینه جدیدی را برای استودیو نمایش اضافه می کند


اپل بالاخره والپیپر اصلی Studio Display را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اوایل امروز، اپل نامزد انتشار macOS Monterey 12.4 را برای توسعه دهندگان و کاربران بتا عمومی معرفی کرد. علاوه بر گنجاندن یک ویژگی جدید برای برنامه Mac Podcasts Apple و پشتیبانی از استودیو دیسپلی Firmware Update 15.5، در نهایت والپیپری را نیز اضافه کرد که استودیو دیسپلی پس از معرفی اولیه محصول توسط اپل به بازار عرضه شده است.

MacOS 12.4 Release Candidate که توسط 9to5Mac شناسایی شده است شامل تصویر زمینه “Studio” است که همراه با خود استودیو نمایشگر به بازار عرضه شده است. با توجه به خروجی، تنها یک نسخه از کاغذ دیواری وجود دارد، به این معنی که حالت روشن یا تاریک جداگانه وجود ندارد.

این والپیپر برگرفته از تصاویر بازاریابی استودیو نمایشگر اپل است که در ماه مارس در کنار مک استودیو معرفی شد. این تصویر حروف کلمه “استودیو” را طوری نشان می دهد که گویی تا شده اند و دارای سایه های آبی، بنفش و نارنجی است.

برخلاف سایر تصاویر پس زمینه macOS، این تصویر فقط در یک نسخه موجود است – بنابراین هیچ تصویر خاصی برای حالت های روشن و تاریک وجود ندارد.

اگر می‌خواهید تصویر زمینه Studio Display را برای دستگاه دیگری مانند Mac، iPad یا iPhone دانلود کنید، می‌توانید نسخه با وضوح کامل را در وب‌سایت 9to5 Mac دریافت کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …