Microsoft Office for Mac را دریافت کنید، به علاوه دوره‌هایی که استفاده از برنامه‌ها را به شما آموزش می‌دهند


حتی اگر هر روز از مایکروسافت آفیس استفاده می‌کنید، احتمالاً بیشترین بهره را از محبوب‌ترین نرم‌افزار دنیا نمی‌برید.

به عنوان مثال، هر بار که به جای استفاده از قالبی که کار را برای شما انجام می دهد، با یک سند Word خالی شروع می کنید، این زمان تلف می شود. و هر بار که به جای فشار دادن دکمه SUM، همه اعداد را در یک لیست در اکسل اضافه می کنید، این ریاضیاتی است که می توانستید از آن اجتناب کنید.

بسته آموزشی ممتاز مایکروسافت آفیس + مجوز مادام العمر MS Office Home & Business برای Mac 2021 به شما می آموزد که چگونه از برنامه هایی که ممکن است هر روز برای محل کار و مدرسه استفاده می کنید بهره بیشتری ببرید. و به شما امکان دسترسی مادام العمر به آن برنامه ها را نیز می دهد – همه اینها فقط با 79.99 دلار (معمولاً 1549 دلار).

آموزش استفاده از مایکروسافت آفیس برای مک

وقتی این بسته را دریافت می‌کنید، دو چیز دریافت می‌کنید که می‌تواند نحوه کار شما را تغییر دهد: همه برنامه‌های مایکروسافت آفیس برای مک، به‌علاوه دستورالعمل‌هایی درباره نحوه استفاده کارآمدتر از اکثر کاربران از آنها.

مجموعه آفیس دارای Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Teams و OneNote است. آنها را نصب کنید و سپس لذت واقعی شروع می شود، زیرا نیمه دیگر این بسته شامل مجموعه ای از شش دوره است که نحوه استفاده از هر یک از برنامه های مایکروسافت را به شما نشان می دهد.

کارشناسی ارشد MS Word، Excel و غیره

هر دوره برای ارائه مهارت های پیشرفته برای استفاده از تمام نرم افزارهای مجموعه Microsoft Office طراحی شده است. در Word می توانید استفاده از جداول و بازی با حاشیه ها را یاد بگیرید. وقتی صحبت از قالب‌بندی و ارائه داده‌ها بدون قطع پاراگراف‌های نوشته می‌شود، Word ویژگی‌های چشمگیری را ارائه می‌کند که اکثر مردم حتی از وجود آن‌ها اطلاعی ندارند.

سپس به اکسل می‌روید تا در جداول محوری، فیلترها، تجزیه و تحلیل داده‌ها و برخی از توابع ساده اما بسیار مفید مانند ایجاد مجموع یک ستون برتری پیدا کنید.

هر یک از این دوره ها، در نرم افزار از PowerPoint تا OneNote، پتانسیل کامل برنامه هایی را که تقریباً در هر فضای کاری وجود دارند، باز می کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه چیزهایی مانند ایجاد نمایش اسلایدهای پویا و یادداشت های بصری را یاد بگیرید. و شما همه این کارها را با سرعت خود انجام خواهید داد، زیرا کل این بسته با دسترسی مادام العمر همراه است. همانطور که یکی از کاربران بیان کرد، “قیمت مادام العمر بسیار عالی است.”

در مایکروسافت آفیس برای مک ذخیره کنید

با Microsoft Office کارهای بیشتری را در دفتر خود انجام دهید. با امتیاز 5/5 ستاره توسط خریداران تأیید شده، بسته آموزشی ممتاز مایکروسافت آفیس + مجوز مادام العمر MS Office Home & Business برای Mac 2021 اکنون با تنها 79.99 دلار در دسترس است. این یک تخفیف غول‌پیکر 94 درصدی از قیمت معمولی بسته نرم‌افزاری 1549 دلاری است.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …