Nintendo Switch Sports: بازی های دیگری که می خواهیم ببینیم

اخبار اپل


منبع: نینتندو

بازی پارتی ورزشی که با اقدامات خود کنترل می‌کنید، Nintendo Switch Sports، راه خود را به جدیدترین کنسول نینتندو باز کرده است که باعث خوشحالی طرفداران Wii Sports شده است. در زمان انتشار، شش ورزش سرگرم کننده برای انتخاب داشت: فوتبال، بدمینتون، والیبال، بولینگ، چامبارا و تنیس، اما حداقل یک ورزش دیگر برای ورود به گلف اعلام شده است! با دانستن اینکه جا برای چیزهای بیشتری وجود دارد، اینها ورزش‌های دیگری هستند که فکر می‌کنیم اضافه کردن آن‌ها به فهرست لذت‌بخش خواهد بود، یا حتی به عنوان یک نمایش طنز.

بازی وسطی

توییت ورزشی سوییچ بلغور جو دوسر

منبع: @OatmealDome در توییتر

چه کسی یک بازی خوب پرتاب کردن چیزها به یکدیگر را دوست ندارد؟ نه، Joy-Cons! فقط چند تا دجبال مجازی این یکی از دو ورزش است که @OatmealDome در توییتر برخی از ارجاعات متنی را در بازی پیدا کرده است، به این معنی که این ممکن است برای بازیکنان Nintendo Switch Sports به واقعیت تبدیل شود. تصور می‌کنم این بازی بسیار شبیه به آنچه که در بررسی ما به‌عنوان یکی از ورزش‌های مورد علاقه ما در حال حاضر در بازی، والیبال، فهرست شده است، می‌بینید. در والیبال، بازیکنان در حالی که Joy-Con را در دست گرفته‌اند، دست‌های خود را به روش‌های مختلف برای ضربه زدن، ست کردن، اسپک کردن و موارد دیگر حرکت می‌دهند. منطقی است که راه‌ها و جهت‌های مختلفی داشته باشید که بتوانید توپ را به روشی مشابه پرتاب کنید.

بسکتبال

Nintendo Switch Sports Soccer Kick

منبع: iMore

این ورزش دیگری است که نکات متنی در مورد چیزهای آینده داشت. نینتندو قبلاً با ایده ورزش‌های تیمی و بازی‌هایی که شامل دویدن در Nintendo Switch Sports می‌شوند، بازی کرده است، بنابراین باور اینکه این می‌تواند یک مکمل بسیار واقعی نیز باشد، چندان دور نیست. در بخش فعلی فوتبال، بازیکنان از دو Joy-Con برای دویدن و ضربه زدن استفاده می‌کنند که می‌تواند به روش دویدن و پرتاب برای این ورزش نیز ترجمه شود.

دیسک گلف

ویژه بولینگ ورزشی نینتندو سوییچ

منبع: iMore

اگر شانس کافی برای پرتاب Joy-Con از طریق تلویزیون وجود نداشته باشد، می‌توانیم ورزش محبوب گلف دیسکی را به این ترکیب اضافه کنیم. تماشا کنید که رقبای شما سعی می کنند با اصرار برای رها کردن دیسک در پرتاب مبارزه کنند و امیدوار باشید که شما کار خوبی برای پاکسازی منطقه انجام داده اید! اگر توسعه دهندگان بتوانند این نوع حرکات بولینگ را مدیریت کنند، دیسک گلف باید به همین راحتی باشد. به کنار همه شوخی‌ها، افزودن دیسک گلف یک راه بسیار جالب برای داشتن یک بازی ویدیویی است که شما را در تجربه کنترل‌های حرکتی بدون نیاز به داشتن هدست VR غرق می‌کند.

تیراندازی با کمان

سوئیچ کشش کمان ماجراجویی حلقه فیت

منبع: نینتندو (اسکرین شات)

همانطور که بازی در حال حاضر وجود دارد، Nintendo Switch Sports عمدتاً برای سرگرمی است نه یک بازی تمرینی واقعی. در مقایسه، در بررسی ماجراجویی Ring Fit ما در مورد اینکه چقدر می‌توانید از طریق گیم‌پلی تمرین کنید، صحبت کردیم. افزودن برخی از جنبه‌های آن به یک بازی دیگر ساخته‌شده توسط نینتندو با اجازه دادن به سازگاری متقابل لوازم جانبی حلقه در Nintendo Switch Sports برای تیراندازی با کمان، یک تمرین بازو شگفت‌انگیز خواهد بود. به علاوه، مفهوم جالبی را به بازی اضافه می کند که برای عرصه ورزشی نینتندو جدید است. این حلقه می تواند تیراندازی با کمان را در عملکرد ورزشی نینتندو سوییچ مانند Bow Pull in Ring Fit Adventure ایجاد کند و احساس واقعی تنش یک کمان واقعی را به شما بدهد.

بدون حلقه، هدف شلیک شما می‌تواند مانند چامبارا عمل کند. Joy-Cons می‌تواند نقطه خاصی از تلویزیون شما را هدف قرار دهد تا موقعیت مکانی شما را در مرکز قرار دهد، سپس می‌توانید کنترلر را به سمت بالا، پایین و یک سمت به سمت دیگر حرکت دهید، با فشار دادن یک دکمه، رهاسازی نهایی انجام می‌شود. این به نظر هیجان‌انگیز نیست، اما حداقل ابعادی به ورزش‌های موجود در بازی بدون هیچ گونه لوازم جانبی اضافه می‌کند.

فوتبال

البته باید به فوتبال آمریکایی اشاره کرد! این یکی ممکن است کمی پیچیده تر باشد با تمام موقعیت های مختلف بازی در فوتبال همراه با کنترل های حرکتی. تغییر از بازیکنی به بازیکن دیگر بدون ایجاد فرمان حرکت تصادفی ممکن است دشوار باشد. اما، اگر کمی پیچیدگی‌ها را کنار بگذارید، این می‌تواند همچنان سرگرم‌کننده باشد.

این بازی می تواند با انتخاب شما بر روی یک کوارتربک یا دریافت کننده در حمله و / یا یک مدافع خط در دفاع کار کند. به عنوان یک کوارتربک، می‌توانید گیرنده خود را با جوی استیک انتخاب کنید و با یک حرکت پرتاب کنید، در حالی که گیرنده می‌توانست دست‌های خود را در لحظه مناسب برای گرفتن توپ و دویدن مانند بازی فعلی فوتبال، بلند کند. همچنین ممکن است یک حالت ضربه زدن وجود داشته باشد که از بند پایی که با نسخه فیزیکی بازی ارائه می شود استفاده می کند و در حال حاضر فقط برای فوتبال استفاده می شود.

مسیر

وقتی صحبت از بند پا شد، چه راه بهتری برای درگیر کردن پاهایتان از مسابقه دادن آنها در یک مسیر وجود دارد؟ یک مسابقه ابتدایی می تواند به سادگی قرار دادن بند روی پای خود و انجام یک دویدن سریع با نوک پا باشد تا Mii خود را به حرکت درآورد. با سریعترین پاها که برد را ربوده است. برای طنز، فقط موانع را اضافه کنید! بازیکنان باید بپرند یا پاهای خود را به اطراف بچرخانند تا Mii خود را از مانع بپرد. فقط تصور کنید که اتاق نشیمن شما با هرکسی که سعی می کند از موانع تخیلی عبور کند چگونه به نظر می رسد. قطعا برای خانواده هایی که به دنبال خنده هستند، بازی انتخابی خواهد بود.

مراقب افزونگی باشید

عناصر مشخصی از شباهت در برخی از عملکردهای موجود ورزش ها در مقایسه با ورزش هایی که می تواند وجود داشته باشد، وجود دارد. اما اگر نینتندو بازی‌های جدیدی اضافه کند، امیدوارم که خیلی شبیه بدمینتون و تنیس فعلی نباشند. اگر به درستی انجام شود، این ورزش‌ها می‌توانند بسیار هیجان‌انگیز باشند و عنصر طراوت را اضافه کنند که برای حفظ هیجان برای Nintendo Switch Sports مورد نیاز است. همچنین به عنوان یک راه خنده دار برای گذراندن یک شب بازی دوستانه یا خانوادگی عمل می کند. فقط با آن Joy-Cons ایمن باشید و در حین بازی چیزها را نشکنید!مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بچه های آینده STEM این کامپیوتر Raspberry Pi را دوست خواهند داشت

به کودک خود یک اسباب‌بازی باهوش بدهید. عکس: Cult of Mac Deals احتمالاً نمی خواهید به خانه بیایید و متوجه شوید که کوچولوی ارزشمند شما مک بوک شما را پاره کرده است، حتی به نام یادگیری. آنها ممکن است کشف کنند که یک برد مدار چگونه به نظر می رسد، …

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …