Nintendo Switch Sports نشان می دهد که نوآوری برای پیشرفت دنباله ها ضروری است

اخبار اپل


منبع: نینتندو

دنباله‌ها معمولاً به یکی از دو روش درک می‌شوند. یا نسبت به کسانی که پیش از خود بودند بسیار بهبود می یابند و پیشینیان خود را کهنه می کنند. یا آن‌ها خواهر و برادر کوچک‌تر پیشینیان محبوب‌تر خود هستند، که کاملاً همان احساس جادویی را ندارند. یک چیز مطمئن است – دنباله ها نمی توانند از فشار مقایسه فرار کنند.

با هر بازی جدید Zelda، Pokémon، یا Animal Crossing، بازیکنان به برجستگی‌ها و نقاط ضعف بازی‌های گذشته نگاه می‌کنند و موجی از بحث‌ها و مقاله‌های آنلاین را برمی‌انگیزد. Nintendo Switch Sports، اولین بازی از سری Wii Sports که روی سیستمی ظاهر شد که دیسک را پخش نمی کرد، تفاوتی ندارد. اما آیا شمع نماد Wii Sports را نگه می دارد؟ من از ابتدا اینطور فکر می کردم، اما اکنون چندان مطمئن نیستم.

اگر احساس خوبی دارد پس باید … درست است؟

قهرمان ورزشی نینتندو سوییچ

منبع: iMore

بازی Nintendo Switch Sports فوق العاده سرگرم کننده است. HD Rumble که در Joy-Con گنجانده شده است، هر تماسی را که با توپ انجام می‌شود، تاثیرگذار می‌سازد، و من به خصوص از والیبال، یکی از ورزش‌های جدید، لذت بردم. حالت‌های اصلی برای هر بازی به خوبی بازی می‌کنند، و زمان من در حالت‌های آنلاین تا کنون بدون سکسکه بوده است.

متأسفانه، مشکل در آنجا نهفته است – حالت های اصلی همان هستند فقط حالت ها. هیچ گزینه ای برای بازی انفرادی در تنیس یا دونفره در بدمینتون وجود ندارد و هیچ حالت گیم پلی خارج از حالت هایی که به صورت آنلاین یا محلی با دوستان بازی می کنید وجود ندارد. Wii Sports برای پنج بازی موجود خود حالت‌های تمرینی داشت که به بازیکنان این امکان را می‌داد تا مهارت‌های خود را به تنهایی بین مسابقات چند نفره بهبود بخشند. دنباله آن، Wii Sports Resort، با لوازم جانبی Wii Motion Plus، دقت بیشتری را در کنترل‌های خود اضافه کرد و حالت‌های تک‌نفره قابل بازگشایی زیادی داشت که چرخش منحصربه‌فردی را در هر ورزش قرار می‌داد.

Wii Sports Resort All Sports

منبع: SuperMarioBlitz در یوتیوب

من می‌توانم حالت Showdown را در Swordplay به یاد بیاورم، جایی که راه خود را از میان خوشه‌های Miis باز کردم و با شمشیر پلاستیکی نئونی خود آنها را کوبیدم. چالش 100 پین نیز بسیار محبوب بود و شما را با کوبیدن همزمان 100 پین بولینگ به چالش می کشید. در حالی که Nintendo Switch Sports در درجه اول یک بازی چند نفره است، برای بازیکنان تک نفره یا افرادی که می خواهند بازی کنند اما نیاز به تغییر سرعت از حالت های چند نفره معمولی دارند، چیزی ندارد.

نینتندو سوییچ ورزشی میکند محتوای قابل باز شدن در قالب لوازم آرایشی دارند. با این حال، باز کردن قفل آنها کار بزرگی است و بازیکنان را مجبور می کند تا در صورت تمایل به آرایش شخصیت خود، در Nintendo Switch Online مشترک شوند. ای کاش در Nintendo Switch Sports حالت‌های آموزشی یا تک‌نفره وجود داشت که سیستم پیشرفت را برای کسب لوازم آرایش پیاده‌سازی می‌کرد، زیرا من به سرعت از کار کردن در حالت‌های آنلاین یکنواخت برای سه ورزش مورد علاقه‌ام خسته شدم.

ورزش‌ها، در کل، تلاش‌های چند نفره هستند، و Nintendo Switch Sports برای خانواده‌ها و گروه‌هایی از دوستانی که می‌خواهند شخصاً برای بازی کردن دور هم جمع شوند، عرضه می‌شود. با این حال، وقتی آن خانواده و دوستان در پایان جلسه به خانه می روند، افرادی که صاحب این بازی ها هستند ممکن است بخواهند کار متفاوتی انجام دهند. اما حتی در تک‌نفره آنلاین، دقیقاً همان تجربه است، اما تنهاتر. در حالی که در روزهای اول بازی Nintendo Switch Sports کاملاً از زمانم لذت می بردم، یعنی تا آخر شب بولینگ بازی می کردم، به سرعت از کار افتادم زیرا فشار زیادی برای انجام بازی های مشابه آنلاین بارها و بارها زیاد بود.

او دنباله هایی را در کنار دریا می فروشد

عبور حیوانات از افق های جدید حشرات ارزشمند پوسته ماهی

منبع: iMore

به نظر می رسد که دنباله ها هرگز نمی توانند برنده شوند. کارکرد دنباله چیست؟ چه زمانی اضافه کردن محتوا زیاد است؟ چه زمانی حذف محتوا خیلی آزاردهنده است؟ فکر می‌کنم دنباله‌ها دو هدف را دنبال می‌کنند: اضافه کردن محتوای کافی برای سرگرم‌کننده و تازه نگه‌داشتن چیزها، و حذف محتوایی که باعث می‌شود بازی قبلی لذت‌بخش نباشد. هر دنباله‌ای مجبور نیست هر دو کار را انجام دهد یا به اصطلاح چرخ را دوباره اختراع کند. Splatoon 2 از نظر مکانیک خارج از Salmon Run بسیار شبیه به سلف خود بود و فقط سلاح ها و نقشه های جدید را اضافه کرد. اما Splatoon 2 چه چیزی را برطرف کرد؟ عملکرد بهتر، سلاح‌های متعادل‌تر را معرفی کرد، به شارژرها اجازه می‌داد شارژ خود را در حین شنا نگه دارند و به غلتک‌ها حمله‌ای دوربرد می‌دادند و موارد دیگر.

یکی از بازی‌هایی که علیرغم تمام اضافه‌های جدیدش به‌عنوان یک دنباله پایین‌تر دیده می‌شود، Animal Crossing: New Horizons است. این بازی سفارشی‌سازی را به گونه‌ای افزایش داد که هیچ بازی در این سری انجام نداده است، و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که مبلمان را در خارج از خانه قرار دهند و چشم‌انداز جزیره خود را از طریق شکل‌بندی زمینی تغییر دهند.

با این حال، از بسیاری جهات با نسخه قبلی خود، Animal Crossing: New Leaf مقایسه نمی‌شود، یعنی صحبت‌های آبکی که روستاییان ارائه می‌دهند، مجموعه‌های مبلمان کلاسیک که به طور کامل در بازی وجود نداشتند، و چگونه حوصله سر بر و به استثنای روز ترکیه، تعطیلات بدون دخالت بود. New Horizons از بسیاری جهات ناتمام به نظر می رسد، و علیرغم ارائه انبوه محتوا و DLC Happy Home Paradise، من احساس نمی کنم که مجبورم به همان اندازه که در New Leaf انجام دادم به عقب برگردم.

استارتر Pokemon Sword and Shield

منبع: iMore

Pokémon Sword and Shield در نهایت مشکلات بیشتری نسبت به حل آن ایجاد کرد. تغییراتی در کیفیت زندگی وجود دارد، مانند اینکه بازیکنان دیگر به حرکت Fly HM برای سفرهای سریع وابسته نیستند، پوکمون های معامله شده وابسته به نام مستعار آنها نیستند، پرورش پوکمون های براق آسان تر از همیشه است، و کمپینگ به بهبود پوکمون شما کمک می کند. وقتی یک مرکز پوکمون در هیچ جا دیده نمی شود. با این حال، حذف صدها پوکمون در بازی پایه، در کنار عدم اکتشاف در خارج از منطقه وحشی، بازی را برای بسیاری بی‌ثبات کرد.

به ویژه حذف پوکمون ها باعث عصبانیت تعداد زیادی از طرفداران قدیمی شد، نه تنها به این دلیل که پوکمون های مورد علاقه آنها در خطر حذف شدن هستند، بلکه Game Freak القا کرد که گنجاندن بیشتر پوکمون غیرممکن است. یعنی تا زمانی که اکثر آنها در قالب DLC پولی Sword and Shield به نام Expansion Pass به ما فروخته شدند.

البته شما میتوانست از نظر فنی پوکمون های قدیمی خود را که قبلاً با بازی ناسازگار بودند از طریق Pokémon HOME به Sword and Shield منتقل کنید، اما اگر می خواهید بیش از 30 پوکمون را همزمان منتقل کنید، باید هزینه اشتراک Pokémon HOME را بپردازید. تبدیل چیزی که می‌توانست به‌صورت رایگان برای همه در نظر گرفته شود به یک ویژگی قفل شده در پشت دیوار پرداخت، کاری است که Nintendo Switch Sports نیز انجام داده است، که من تمایلی به ادامه آن ندارم.

سعی کنید جانشینی خیره کننده باشید

Pokemon Legends Arceus Alpha Pokemon Sticky Globs

منبع: iMore

دنباله‌های خوب چیزهایی را که کار می‌کنند حفظ می‌کنند و چیزهایی را که نمی‌کنند کنار می‌گذارند. The Legend of Zelda: Breath of the Wild مکانیک‌های جدیدی مانند فعل و انفعالات محیطی مبتنی بر فیزیک را اضافه کرد و در عین حال مقاومت سنج را از The Legend of Zelda: Skyward Sword حفظ کرد. در حالی که بازی اخیر Pokémon Legends: Arceus دنباله‌ای مستقیم در دنیای بازی‌های پوکمون نبود، اما در کنار معرفی سبک‌های جدید مبارزه قوی و چابک، در کنار تمرکز جدید بر پیشرفت از طریق شکار بیشتر پوکمون، مکانیک‌های اولیه مبتنی بر نوبت را حفظ کرد.

من فقط می‌خواهم در بازی Nintendo Switch Sports علاوه بر ساییدن لباس، کاری انجام دهم.

Nintendo Switch Sports می توانست دنباله بسیار بهتری باشد. و در حالی که نینتندو وعده داده است که محتوای بیشتری در آینده داشته باشد، من فکر می کنم هنوز مهم است که بازی ها را بر اساس وضعیت آنها در زمان انتشار قضاوت کنیم. فکر می‌کنم ورزش‌های بیشتر در زمان راه‌اندازی، حتی 10 مورد از آن‌ها، قبل از شروع بازی به بازیکنان زمان بیشتری می‌داد تا همین احساس را داشته باشند. چیزهایی نیز وجود دارد که می‌تواند تجربه بازی آنلاین و محلی را بهبود بخشد – برای مثال، معرفی تابلوهای امتیازات با دوستان می‌تواند جنبه رقابتی را معرفی کند و دوستان را تشویق کند تا با یکدیگر به صورت آنلاین بازی کنند و در مورد اشتباهات مختلف انجام شده در بازی‌ها ارتباط برقرار کنند. مسابقاتی مشابه مسابقات Super Smash Bros. Ultimate یا Mario Kart 8 Deluxe همچنین می‌توانند به جای اینکه مردم را مجبور به بازی تصادفی آنلاین کنند، جوامعی از افراد را دور هم جمع کند، که این تجربه را برای من بیگانه‌تر می‌کند.

برای بهبود تجربه تک‌نفره یا حتی بازی محلی با دوستان و خانواده، اجازه دادن به افراد برای باز کردن لباس‌ها و وسایل ورزشی جایگزین از طریق بازی آفلاین با سرعت معقول، از شر اشتراک آنلاین اجباری که مانع از ابراز نظر کامل بازیکنان می‌شود خلاص می‌شود. و فقط … ما به حالت های جایگزین بیشتری برای بازی ها نیاز داریم – چالش های 100 پین و آموزش منحنی در بولینگ، چالش های بازگشتی برای تنیس و بدمینتون، یک حالت داستانی برای چامبارا – فقط چیزی برای من به غیر از سنگ زنی برای لباس.

در نهایت، من دوست دارم بیشتر دنیا را ببینم. اجازه دهید میدان Spocco را کشف کنیم! می‌توانیم مینی‌بازی‌ها را در مکان‌های غذایی کوچک در این مجتمع شبیه به مرکز خرید بازی کنیم، در مورد محیط جدید بیاموزیم، یا حتی بدون نیاز به بازی خودمان تماشا کنیم. جزیره ووهو به یک مکان نمادین نینتندو تبدیل شد و میدان اسپوکو به همان اندازه سزاوار عشق است.

یک پیگیری غیرقابل تحمل

وقتی یک بازی عالی است، ما اغلب بیشتر از آن می خواهیم – اما به چه قیمتی؟ با توجه به اینکه گیمرها بیشتر و بیشتر خواستار بازی های جدید در فرنچایزهای مورد علاقه خود هستند، انتظار برای دنباله ها می تواند اضطراب آور باشد. آیا این یک تجربه باورنکردنی خواهد بود که مانند آن هرگز ندیده ایم، یا فقط احساس می کنیم نیمه کاره است؟ تعادل بسیار مهمی بین حذف ویژگی‌های نامطلوب و افزودن ویژگی‌های مخاطره‌آمیز و در عین حال مبتکرانه وجود دارد و به نظر می‌رسد که در برخی از جدیدترین بازی‌های نینتندو سوییچ، این یک روند بسیار خوب است. Nintendo Switch Sports هنوز جوان است و محتوای بیشتری در راه است، بنابراین تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که امیدوار باشم حداقل به سطحی از عظمت پیشینیان خود برسد.

عرق کن!

جعبه ورزشی نینتندو سوییچ

نینتندو سوییچ ورزشی

ورزش های کلاسیک را با دوستان خود انجام دهید

با دنباله محبوب Wii Sports مانند سال 2006 گرد هم بیایید. با شش رشته ورزشی برای انتخاب و تعداد بیشتری در راه، مطمئناً عرق خواهید کرد – اما امیدواریم تلویزیون شما نباشد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …