«Severance» و «The Essex Serpent» دو مورد از محبوب‌ترین نمایش‌های استریم هفته گذشته

اخبار اپل


Apple TV + نمایش می دهد جدایی و مار اسکس بر اساس اعدادی که توسط JustWatch.com به اشتراک گذاشته شد، دو مورد از ده برنامه برتر پخش جریانی هفته گذشته بودند.

این آمار که شامل نام‌های بزرگی مانند نتفلیکس و دیزنی + است، نشان می‌دهد که نمایش‌های Apple TV + در دو نقطه آخر جدول JustWatch قرار دارند. مار اسکس در نهم و جدایی در دهم

منبع: فقط تماشا کنید

از بن استیلر و خالق آن دن اریکسون، جدایی حول محور مارک اسکات (آدام اسکات)، رهبر تیمی از کارمندان اداری که خاطراتشان از طریق جراحی بین زندگی کاری و شخصی آنها تقسیم شده است، متمرکز است.

این آزمایش در “تعادل کار و زندگی” زیر سوال می رود زیرا مارک خود را در مرکز یک راز آشکار می بیند که او را مجبور می کند با ماهیت واقعی کارش و خودش روبرو شود.

نشستن زیبا بالای درخت بود آب نبات در حالی که بهتره با ساول تماس بگیری در پنجمین و نمایش جدید بود پلکان سه نفر برتر را جمع کرد.

فیلم The Essex Serpent که در انگلستان ویکتوریایی با حضور بازیگران ستاره‌دار به رهبری کلر دینز، تام هیدلستون، فرانک دیلان، کلمنس پوزی و هیلی اسکوایرز اتفاق می‌افتد، به دنبال بیوه لندنی کورا سیبورن (دانمارکی) است که برای بررسی گزارش‌های مربوط به یک مار افسانه‌ای به اسکس نقل مکان می‌کند. او با نایب محلی (هیدلستون) پیوند شگفت انگیزی از علم و شک ایجاد می کند، اما وقتی فاجعه رخ می دهد، مردم محلی او را به جذب این موجود متهم می کنند.

هر دو برنامه Apple TV + در کنار بقیه کاتالوگ های رو به رشدی که اپل در حال گردآوری است، ارزش بررسی را دارند. با این حال، برای تماشا به اشتراک Apple TV + یا Apple One نیاز دارید.

اگر می خواهید از Apple TV + به سبک لذت ببرید، حتماً لیست ما را از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز بررسی کنید.

محتوای انحصاری

تلویزیون + لوگو

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و با بودجه‌ی کلان از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
زیرمجموعه‌های نتفلیکس در شرف ارزان‌تر شدن هستند، اما یک نکته مهم وجود دارد

همه ما با گران‌تر شدن نتفلیکس آشنا هستیم، اما برای یک بار اشتراک شما می‌تواند قیمت آن را کاهش دهد – تا زمانی که مایل باشید یک یا چهار تبلیغ را تماشا کنید. ما قبلاً شنیده بودیم که نتفلیکس در حال آماده شدن برای معرفی یک طبقه جدید با پشتیبانی …