آیفون خود را به یک اسکنر اسناد با امکانات کامل تبدیل کنید


گاهی اوقات به نظر می رسد که تجهیزات اداری می توانند احساس کنند که شما عجله دارید. شما به یک کپی دیجیتالی از یک سند نیاز دارید و اسکنر شما آن زمان را برای اسکن تنها یک چهارم صفحه انتخاب می کند یا سایه چاپ شما را تا حدی کاهش می دهد که شبیه یک روح به نظر می رسد.

هنگامی که به یک اسکن با کیفیت بالا نیاز دارید، سر و صدا کردن با سخت افزار احتمالا آخرین چیزی است که می خواهید با آن مقابله کنید. اما اگر بتوانید اسناد را با استفاده از آیفون خود اسکن کنید چه؟ iScanner دقیقاً این کار را انجام می دهد و تلفن هوشمند قابل اعتماد شما را به یک اسکنر اسناد با امکانات کامل تبدیل می کند که استفاده از آن آسان است و نتایج شفافی را تولید می کند.

به علاوه، اشتراک مادام العمر iScanner فقط با 39.99 دلار (معمولاً 199 دلار) برای مدت زمان محدود در دسترس است.

اپلیکیشن اسکنر آیفون

برخلاف آیفون محبوب شما، پرینترها و اسکنرها به طور معمول در صدر لیست منفورترین تجهیزات اداری هستند. با iScanner، برنامه ای که دوربین باورنکردنی آیفون محبوب شما را به کار می اندازد، از آن اجتناب کنید.

iScanner به آیفون شما اجازه می دهد مخاطبین، یادداشت های کاغذی، کتاب ها و هر سند دیگری را که فکرش را بکنید اسکن کند. و استفاده از آن به سادگی گرفتن عکس است: فقط برنامه را باز کنید، اشاره کنید و عکس بگیرید. خودشه!

به علاوه، iScanner به شما کمک می کند دوربین خود را برای کیفیت اسکن مطلوب تراز کنید. وقتی می‌توانید از صفحه عکس بگیرید، دیگر لازم نیست یک کتاب کامل را روی سطح اسکن کنید.

هنگامی که سند خود را اسکن کردید، می توانید فایل را ویرایش، امضا، اضافه کنید یا آن را ذخیره کنید. iScanner اسکن‌ها را به‌عنوان فایل‌های جداگانه یا PDF یا JPEG چند صفحه‌ای نگه می‌دارد که می‌توانید با چند کلیک آن‌ها را به اشتراک بگذارید. این به ویژه برای صاحبان مشاغلی که نمی خواهند برای تجهیزات اداری گران تر هزینه کنند بسیار ارزشمند است.

یکی از کاربران نوشت: “من از آن برای اسکن اسناد کسب و کار کوچکم استفاده می کنم.” اسکن‌ها بسیار دقیق و دقیق هستند، استفاده از آن آسان است و تمام ویژگی‌هایی را دارد که می‌توان تصور کرد.»

نگه داشتن اسکنر در جیب کار مفیدی است، اما این تمام کاری نیست که iScanner می تواند انجام دهد. این برنامه کدهای QR را می خواند، اشیاء مشابه را می شمارد، مساحت اتاق را محاسبه می کند و برای شما ریاضی انجام می دهد. دانش‌آموزانی که نیاز به پاسخ سریع به یک مسئله ریاضی دست‌نویس دارند، می‌توانند آیفون‌های خود را بیرون بیاورند، به حساب اشاره کنند و خوشحال شوند!

در iScanner صرفه جویی کنید

iScanner می‌تواند آیفون شما را به یک دستگاه فتوکپی تبدیل کند. یک برنامه iScanner دریافت کنید: اشتراک مادام العمر در فروش به قیمت 39.99 دلار (معمولاً 199 دلار).

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …