آیفون 6 اس کاپیتان آمریکا از Thanos جان سالم به در برد اما اکنون زمان ارتقا فرا رسیده است!

اخبار اپل


منبع: رنه ریچی / آی‌مور

کاپیتان آمریکا ممکن است الاغ آمریکا را داشته باشد، اما آیا می دانستید که او صاحب افتخار آیفون 6 اس آمریکا نیز هست؟ یا، حداقل، او بود. زیرا علیرغم اینکه از عکس تانوس جان سالم به در برده است، به نظر می رسد که آیفون 6 اس Cap در نهایت تسلیم زمان شده است. کاپیتان آمریکا به یک آیفون جدید نیاز دارد.

در حالی که کریس ایوانز از مارول ممکن است اولین کسی نباشد که وقتی تصور می‌کنید شخصی یک آیفون هفت ساله را در اطراف خود حمل می‌کند به آن فکر می‌کنید، اما ظاهراً اینطور بود تا اینکه خیلی به تازگی. بازیگر Apple TV + در اینستاگرام این خبر را به اشتراک گذاشت که آیفون 6s محبوبش بالاخره روح را تسلیم کرده است و ظاهراً راه را برای یک آیفون 13 جدید براق هموار می کند. به او نگویید که آیفون 14 نزدیک است!

چیزی به من می‌گوید که او احتمالاً می‌تواند در ماه سپتامبر یک گوشی جدید به بازار عرضه کند، اگرچه هفت سال دیگر طول می‌کشد تا او به زودی ارتقا پیدا کند!

پس چرا ایوانز با این آیفون قدیمی راه می رفت؟ اگر یک پست توییتر است هر نشانه، او دکمه هوم را دوست دارد. آیا کسی در مورد آیفون SE خود اپل چیزی نشنیده است؟

ما عملکرد خوبی داشتیم. دلم برای دکمه خانه شما تنگ خواهد شد

من نبرد شبانه تلاش برای شارژ کردن شما را از دست نمی دهم. یا عکس های دانه دار شما. یا افت ناگهانی باتری شما از 100٪، به 15٪، در عرض چند دقیقه کاملاً از بین می رود.

قطعاً منصفانه است که بگوییم گوشی جدید او یکی از بهترین آیفون‌هایی است که تا به حال از کوپرتینو برای عکس‌برداری بیرون آمده است، بنابراین امیدواریم این ارتقا ارزشش را داشته باشد!

ایوانز به غیر از ایفای نقش کاپیتان آمریکا برای مارول، همچنین بخشی از دنیای Apple TV + است – که چند سال پیش در عنوان راه اندازی Defending Jacob بازی کرده بود.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …