اپل برنامه جدیدی را برای کمک به توسعه دهندگان در اروپا راه اندازی می کند

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل


اپل امروز یک برنامه جدید Founders را معرفی کرده است که به دنبال کمک به توسعه دهندگان کوچکتر در اروپا با برجسته کردن کار آنها است.

برنامه جدید Founders نام دارد و به دنبال کمک به ارتقای سطح شهرت توسعه دهندگان با حمایت ویرایشی و تبلیغ کارشان است. همانطور که توسط دوستان ما در TechRadar گزارش شده است:

اپل کمپین جدیدی را برای توسعه دهندگان در اپ استور خود به نام Founders راه اندازی کرده است که هدف آن جلب توجه برخی از توسعه دهندگان با پشتیبانی تحریریه در سراسر اروپا و جشن گرفتن برنامه هایی است که در حال حاضر از آنها در دسترس است.

سه توسعه‌دهنده در این طرح جدید شرکت می‌کنند، مانند Turborilla (در برگه جدید باز می‌شود)، Snowprint Studios (باز می‌شود در برگه جدید)، و استودیوی nada (باز می‌شود در برگه جدید)، که همه آنها به دلیل فعالیت‌هایشان توسط اپل انتخاب شدند. پتانسیل رشد، نوآوری، و اینکه چگونه برنامه های آنها می تواند کشورهایی را که در آنها مستقر هستند منعکس کند.

برنامه‌های توسعه‌دهندگان فوق‌الذکر و سایرین در آینده در مکان‌هایی مانند داستان‌ها و برگه «امروز» و همچنین خبرنامه‌ها و حتی پست‌های رسانه‌های اجتماعی ظاهر می‌شوند. اپل به دنبال این است که به توسعه دهندگان کوچکتر حق خود را در اپ استور بدهد و شهرت برخی از پروژه هایی را که در غیر این صورت ممکن است با بودجه های بازاریابی محدود متوقف شوند، افزایش دهد. صفحه بنیانگذاران اپل در حال حاضر در پیش نمایش اپ استور فعال است و نه سه بلکه نه برنامه مختلف را برای اپ استور دارد. از اپل:

اگر می توانستید یک ایده رویایی برای یک برنامه یا بازی جدید داشته باشید، آن چه می بود؟ اپ استور خانه برنامه‌ها و بازی‌های درخشان بی‌شماری است که همگی به عنوان ایده‌های رویایی از افراد خلاقی شروع شدند که به دنبال بهتر، آسان‌تر و سرگرم‌کننده‌تر کردن زندگی روزمره بودند.

در این مجموعه، مجموعه ای عالی از برنامه ها را برجسته می کنیم و شما را با بنیانگذاران با استعداد پشت سر آنها معرفی می کنیم تا کشف کنید که چه چیزی آنها را هدایت می کند و از کجا الهام می گیرند.

تبلیغ فروشگاه App

این خبر خوبی برای توسعه دهندگانی است که در تلاش هستند تا با کار خود جذابیت بیشتری کسب کنند اما ایده های خارق العاده ای دارند. از این گذشته، اگر کسی نداند که چگونه آن را در اپ استور پیدا کند، هیچ فایده ای برای توسعه بهترین برنامه آیفون وجود ندارد.

این حرکت احتمالاً نشانه‌ای از قوانین ضد انحصار در اروپا است، جایی که اتحادیه اروپا در تلاش است تا مدل کسب و کار فروشگاه App بسته اپل را بشکند. اپل اکنون می‌تواند Founders را به فهرست روبه‌رشد دلایلی که توسعه‌دهندگان می‌توانند از آن سود ببرند، اضافه کند، نه اینکه از مدل کسب‌وکار و رویکردش آسیب ببینند.

اپل در سال‌های اخیر تغییرات زیادی را انجام داده است تا سعی کند App Store خود را دوستانه‌تر و مطلوب‌تر برای توسعه‌دهندگان کند، که عمدتاً توسط توسعه‌دهندگان صریح و قوانین رو به رشد هدایت می‌شود. با این حال، هنوز برخی از نقاط دردسر برای توسعه دهندگان وجود دارد. به عنوان مثال، اپل تبلیغات جستجو را به رقبای خود می فروشد که می توانند رتبه برتر را در جستجوی یک محصول رقیب خریداری کنند.

تنها سه برنامه در ابتکار جدید گنجانده شده است، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم اپل چگونه برنامه‌ای برای رشد و گسترش برنامه در آینده دارد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …