اپل برنامه Community + را راه اندازی کرد


اگر تا به حال وب‌سایت Apple Support را با سؤالی بررسی کرده باشید، احتمالاً به طور تصادفی به انجمن‌هایی برخورد کرده‌اید که اعضای انجمن اپل به شخص دیگری کمک کرده‌اند که مشکل شما را نیز حل کرده است.

امروز، اپل برنامه Community + را اعلام کرد، یک ابتکار جدید که در آن اعضای برتر جامعه به سطح جدیدی از مشارکت‌کنندگان در انجمن‌های پشتیبانی اپل ارتقا خواهند یافت.

در انجمن پشتیبانی اپل، متوجه می‌شویم که نگرش مثبت، تخصص و کنجکاوی یک عضو برای کشف راه‌حل‌های جدید چه زمانی تأثیر زیادی در جامعه ما می‌گذارد. به همین دلیل است که ما برنامه جهانی Apple Community + را برای تجلیل و تجلیل از این اعضا ایجاد کردیم! هر ساله از گروه کوچکی از مشارکت کنندگان از بالاترین سطوح جامعه دعوت می کنیم تا به برنامه بپیوندند. این راه ما برای تشکر از شما و نشان دادن قدردانی خود است.

اپل می‌گوید که اعضای برنامه Community + «دسترسی به امتیازات ویژه، تجربیات دستکش سفید و موارد دیگر» دریافت خواهند کرد.

اعضای برنامه Apple Community + بینش‌های مفید و دانش بی‌پایان را به اشتراک می‌گذارند، به همه احساس خوش‌آمدگویی می‌کنند، و از طریق همکاری متفکرانه به دیگران الهام می‌بخشند – که شایسته جشن گرفتن است. به همین دلیل است که ما با خوشحالی به این اعضا امکان دسترسی به هدیه‌های ویژه، تجربه‌های دستکش سفید و موارد دیگر را می‌دهیم. برای تازه و منحصر به فرد بودن پیشنهادات برنامه، دعوت نامه ها محدود است.

این شرکت می‌گوید کسانی که به این برنامه دعوت می‌شوند «اعضای سطح بالای جامعه هستند که ویژگی‌هایی را در خود جای داده‌اند که فضای ما را گرم و دلپذیر می‌کند».

شرکت در برنامه Apple Community + فقط با دعوت است. ما به دنبال ستارگان درخشان هستیم – اعضای سطح بالای جامعه که دارای ویژگی هایی هستند که فضای ما را گرم و دلپذیر می کند. آنها درگیر و فعال در جامعه هستند. آنها محتوای با کیفیت و پاسخ های مفید برای ایجاد شهرت خود را به اشتراک می گذارند. و مهمتر از همه، آنها الگوهایی هستند که شخصیت آنها به دیگران انگیزه می دهد و جامعه ما را ارتقا می بخشد.

بنابراین، چگونه به برنامه Community + دعوت می شوید؟ عضو بزرگی از انجمن پشتیبانی اپل باشید و انگشتان خود را به هم بزنید!

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …