اپل رابط کاربری اشتراک ها را در iPhone و iPad ساده می کند

اخبار اپل


روی Apple ID خود در تنظیمات کلیک کنید تا به اشتراک های خود برسید.
عکس: اپل

اپل روز جمعه رابط های مدیریت اشتراک را در آیفون و آیپد ساده کرد.

ظاهر جدید فاصله بین اشتراک های جداگانه را اضافه می کند. و با یک نگاه مشخص می‌کند که کدام اشتراک‌ها فعال و غیرفعال هستند.

اپل رابط کاربری اشتراک ها را در iPhone و iPad با فاصله و وضوح بیشتر ساده می کند

با رفتن به تنظیمات و کلیک کردن بر روی Apple ID خود با عکس در بالا، می توانید رابط کاربری به طرز ماهرانه ای بهبود یافته را مشاهده کنید. سپس، در صفحه جدید، اشتراک ها چهارمین مورد پایین است.

وقتی روی اشتراک ضربه می‌زنید، می‌توانید جزئیات مربوط به قیمت اشتراک و زمان تمدید آن (یا در صورت لغو آن منقضی شود) را مشاهده کنید. اگر اشتراک منقضی شده باشد، گزینه ای برای تمدید در صورت تمایل خواهید دید.

گزینه‌های تمدید، لغو یا تغییر اشتراک برای سرویس‌هایی مانند Apple One، Apple Music، Apple TV، Apple Podcasts و موارد دیگر برجسته‌تر از قبل هستند.

کدام نسخه ها آن را دارند؟

می‌توانید رابط اشتراک جدید را در دستگاه‌های دارای iOS 15.5 و بالاتر مشاهده کنید. این شامل مواردی است که iOS 16 بتا دارند. به نظر نمی رسد این به روز رسانی در iOS 15.4 ظاهر شود، بنابراین ممکن است فقط نسخه های جدیدتر باشد.

با این حال، برای دیدن رابط، لزوماً نیازی به به روز رسانی سیستم عامل خود ندارید. هر نسخه اخیر نمای وب اصلاح شده اپل را بارگیری می کند.

رابط اشتراک به روز شده به دنبال تغییرات برنامه تنظیمات است که اپل با iOS 15 و به روز رسانی های قبلی انجام داده است تا گزینه های مدیریتی ساده تری ارائه دهد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …