اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید


اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند.

پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو Roe v. Wade حاکم این شرکت بیانیه زیر را صادر کرد:

همانطور که قبلاً گفته‌ایم، ما از حقوق کارمندان خود برای تصمیم‌گیری در مورد سلامت باروری حمایت می‌کنیم. برای بیش از یک دهه، مزایای جامع اپل به کارمندان ما این امکان را می‌دهد که برای مراقبت‌های پزشکی به خارج از ایالت سفر کنند. در ایالت خود در دسترس نیستند.”

همانطور که بیانیه و گزارش اشاره می کند، این تغییری در موضع شرکت نیست، که در ماه سپتامبر به کارمندان همین موضوع را در رابطه با روند قانون سقط جنین در تگزاس اعلام کرد. همه کارمندان اپل چه به صورت تمام وقت و چه پاره وقت بیمه پزشکی کامل در ایالات متحده و خارج از کشور دریافت می کنند. همچنین می توان آن را برای پوشش همسر و خانواده یک کارمند گسترش داد.

Deirdre O’Brien، معاون خرده فروشی + مردم اپل، بیانیه ای را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و گفت: “سلامت و رفاه تیم ما بالاترین اولویت ما است.”

روز جمعه، قانونگذاران دموکرات به FTC نامه نوشتند و از این نهاد خواستند تا درباره تصمیم اپل برای ایجاد ردیابی داده های مضر در پلتفرم خود برای اهداف تبلیغاتی تحقیق کند. یکی از نگرانی های مطرح شده بیان کرد که در پی Roe v. با لغو وید، دادستان‌های ایالتی که در آن سقط جنین غیرقانونی می‌شود، «به زودی می‌توانند حکم‌هایی را برای اطلاعات مکان درباره هر کسی که به یک ارائه‌دهنده سقط جنین مراجعه کرده است، دریافت کنند».

این چهار سیاستمدار اپل را به دلیل “تبدیل تبلیغات آنلاین به یک سیستم نظارتی شدید که جمع آوری بی بند و بار و فروش مداوم داده های شخصی آمریکایی ها را تشویق و تسهیل می کند” مورد انتقاد قرار دادند.

اپل یکی از تعدادی از شرکت های مطرحی است که اعلام کرده است در پی این تصمیم، سفرهای خارج از کشور را پوشش خواهد داد. سایرین عبارتند از تسلا، آمازون، مایکروسافت، دیزنی، T-Mobile و Airbnb.



مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …