اپل واچ به نجات زن گیر افتاده در رودخانه خروشان کمک می کند


اپل واچ زندگی دیگری را نجات داده است.

در یک پست فیسبوک که توسط 9to5Mac مشاهده شد، اداره پلیس شهر دالس اعلام کرد که یک زن را پس از تماس با اورژانس با استفاده از ساعت اپل خود از رودخانه نجات داده است. بر اساس این گزارش، این زن پای خود را در صخره های کف رودخانه گرفتار کرد و برای ماندن در بالای آب به مبارزه پرداخت. این زمانی بود که او از اپل واچ خود برای درخواست کمک استفاده کرد.

در ادامه می توانید گزارش کامل را بخوانید:

در 15 ژوئن 2022، حدود ساعت 6:30 بعد از ظهر، افسر ریمز به همراه افسر آموزش میدانی خود پرز به گزارش یک شناگر در مضیقه در رودخانه کلمبیا در نزدیکی اسکله کشتی پاسخ داد. رودخانه کلمبیا به دلیل بارندگی های مداوم بسیار بالا بود و مناطقی از سیل در شهر وجود دارد. دمای آب رودخانه 56 درجه بود.

به محض ورود، افسران ریمز و پرز شناگر را که در رودخانه گیر کرده بود و پایش در صخره های پایین گیر کرده بود، پیدا کردند. شناگر به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض آب سرد و تند رو به خستگی بود. پرسنل آتش نشانی و نجات مید کلمبیا به افسران پیوستند. این شناگر توصیه کرد که بیش از 30 دقیقه در رودخانه گرفتار شده بود و از اپل واچ خود تماس اضطراری برقرار کرده بود. شناگر علائم هیپوترمی را نشان می داد و در پریشانی آشکاری بود.

پرسنل آتش نشانی تلاش کردند نردبانی را برای شناگر فراهم کنند و صخره هایی را که پای او در آن گیر کرده بود از ساحل جدا کنند. این تلاش های نجات ناموفق بود و وضعیت شناگر همچنان رو به وخامت بود.

افسر ریمز صحنه را ارزیابی کرد و تشخیص داد که نجات شناگر باید فورا انجام شود و او تنها با ورود به آب می تواند به نجات کمک کند تا احساس کند که چگونه به دام افتاده است، زیرا آب بسیار کدر و سریع بود. تا امکان بازرسی قابل مشاهده از بالا فراهم شود.

افسر ریمز جلیقه بالستیک و کمربند وظیفه خود را در ساحل رها کرد و با احتیاط وارد آب پایین دست شناگر شد. افسر ریمز به زیر آب رسید و فقط توانست به پای شناگر برسد. فقط سر افسر ریمز زیر آب نرفت. افسر ریمز توانست پای گیر کرده شناگر را آزاد کند و او را به ساحل برساند و از آتش نشانان مراقبت کند.

این داستان نمونه دیگری است که در آن یک اپل واچ زمانی که فردی در شرایط اضطراری قرار گرفت به کمک آمد. یکی از مواردی که هنگام خرید اپل واچ باید در نظر داشت این است که افراد در این شرایط به احتمال زیاد یک مدل سلولار دارند زیرا آن مدل قادر است بدون نیاز به آیفون به اپراتورهای تلفن همراه متصل شود.

اگر برای مقاصد اضطراری یا غیر اضطراری یک اپل واچ را در نظر می گیرید، به مقایسه ما بین Apple Watch Cellular در مقابل مراجعه کنید. GPS: چه تفاوتی دارد؟ همچنین می‌توانید بهترین قیمت را با لیست ما از بهترین تخفیف‌های Prime Day برای اپل واچ بیابید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …