اپل واچ به نجات قایقرانی که به دریا رفته کمک می کند

اخبار اپل


اپل واچ به نجات جان افراد زیادی کمک کرده است.
عکس: دیوید اسنو / فرقه مک

پس از اینکه جریان‌های قوی یک قایق‌ران استرالیایی را بیش از دو مایل به دریا برد، او برای ویژگی Emergency SOS اپل واچ کمک خواست. که باعث نجات او با هلیکوپتر شد.

تماس SOS اضطراری اپل واچ باعث نجات قایق‌رانی شد که به دریا رفت

در صبح روز 18 ژوئن، یک قایق‌ران از نیو ساوت ولز متوجه شد که بیش از 2 مایل به سمت دریا در سواحل شمالی سیدنی رفته است. او که از شریک زندگی خود جدا شده بود و با یک جریان قوی مبارزه می کرد، نمی توانست به ساحل بازگردد.

گزارشی در دیلی میل زمانی که مرد با مشکل مواجه شد، هشداری برای موج سواری خطرناک نشان داد.

خوشبختانه، او با استفاده از ویژگی تماس اضطراری SOS اپل واچ خود، ذهن خود را برای کمک به درخواست کمک داشت (برای آشنایی با نحوه استفاده از این ویژگی، روی آن پیوند کلیک کنید).

اعضای Surf Lifesaving NSW در پاسخ به تماس مجری قانون ایالتی، مرد را نجات دادند. قربانی که سوار بر هلیکوپتر نجات Westpac شد، علائم خستگی و هیپوترمی خفیف را نشان داد. اما هنگامی که هواپیما در ساحل فرود آمد، او از مراقبت های پزشکی بیشتر خودداری کرد.

یکی از امدادگران خاطرنشان کرد که مرد خوش شانس بود که اپل واچ خود را داشت و سیگنالی داشت.

پلیس نیو ساوت ولز تشخیص داد که شریک زندگی مرد اوایل روز به سلامت به ساحل بازگشته است.

اپل واچ: نجات جان

این دور از اولین باری است که اپل واچ اعتباری برای کمک به نجات جان یک کاربر دریافت می کند. بین ویژگی تماس اضطراری SOS و تشخیص سقوط سخت دستگاه، از چند تراژدی احتمالی جلوگیری شده است.

برای نام بردن از چند مورد:

  • در سپتامبر 2019، دوچرخه سواری که در یک تصادف بد بیهوش شد، پس از تماس اپل واچ با 911، در آمبولانس از خواب بیدار شد.
  • در ژانویه 2021، دوچرخه سواری که در یک سیل خروشان جابجا شده بود، توانست برای نجات درخواست کمک کند.
  • در ماه مارس سال جاری، اپل واچ یک زن پس از بی‌توجهی به زمین خوردن، با امدادگران تماس گرفت – و در بیمارستان، پزشکان برای اولین بار سرطان ریه او را کشف کردند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …