اپل کم کم به تقاضا برای مک بوک پرو 2021 می رسد

اخبار اپل


برای پیگیری سفارش مک بوک پرو 2021 خود نیازی به تقویم ندارید. اگرچه ممکن است کمک کند.
عکس: فرقه مک

زمان انتظار برای داغ‌ترین مک‌بوک‌های اپل نسبت به بهار امسال کوتاه‌تر است. اکنون می توانید برخی از نسخه های مک بوک پرو 2021 را در کمتر از یک ماه تحویل بگیرید.

و شیوع کووید در چین که باعث تاخیر شد ظاهراً به پایان رسیده است.

زمان انتظار مک بوک پرو کوتاهتر می شود

MacBook Pro و Mac Studio توسط Quanta Computer در شانگهای مونتاژ می شوند. این روند به دلیل تلاش های دولت چین برای کنترل شیوع COVID-19 به شدت مختل شد. قرنطینه ها اکثراً به پایان رسیده اند، اما مدتی طول می کشد تا عرضه این مک ها پاسخگوی تقاضا برای آنها باشد.

یک مک بوک پرو 14 اینچی مدل پایه با پردازنده M1 Pro را از فروشگاه آنلاین اپل سفارش دهید و زمان تحویل بین 22 جولای تا 29 جولای است. یک مک بوک پرو 16 اینچی مدل پایه با M1 Pro را از همان منبع سفارش دهید و آن را دریافت کنید. همچنین حدود چهار هفته دیگر می رسد.

مدل پایه 16 اینچی با پردازنده M1 Max بیشتر طول می کشد، با یک پنجره تحویل بین 5 اوت تا 12 اوت. این یک انتظار شش هفته است.

به طور شگفت انگیزی، این یک پیشرفت برای برخی از مدل ها است. افرادی که در ماه فوریه یک مک بوک پرو درجه یک را سفارش داده بودند، آن را تا ژوئن تحویل نگرفتند.

برای تحویل مک استودیو نیز صبر لازم است

اپل و Quanta نیز با تقاضا برای آخرین دسکتاپ macOS مواجه نشده اند.

کسانی که می خواهند یک مک استودیو مدل پایه با M1 Max داشته باشند، می توانند در عرض دو هفته یکی از آن ها را تهیه کنند. اما هر کسی که نسخه این دسکتاپ جدید با M1 Ultra را از فروشگاه آنلاین اپل سفارش دهد، حداقل تا 19 اوت منتظر خواهد بود. پیکربندی بیشتر، تحویل را بین 10 هفته تا 12 هفته افزایش می دهد.

نمایشگر استودیو جدید نیز به سرعت وارد نخواهد شد. مدل پایه بین 29 جولای و 5 آگوست – حدود پنج هفته – تحویل خواهد شد.

به طور خلاصه، دانشجویانی که یک مک جدید قدرتمند برای ترم پاییز می خواهند، باید آن را از هم اکنون سفارش دهند. حداقل اپل در حال حاضر برای دانش آموزانی که یک مک جدید دریافت می کنند، کارت های هدیه ارائه می دهد.

و شاید با رفع مشکل کووید-19 بهار در چین، Quanta بتواند واقعاً تقاضا برای مک‌بوک پرو 2021 و مک استودیو جدید را در ماه‌های آینده جبران کند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …