اکنون و پس از آن فصل پایانی با زباله های درجه یک [Apple TV+ recap] ★★★★ ☆

اخبار اپل


Apple TV + رمز و راز قتل هر از گاهی این هفته به پایان نزدیک می شود.

پدرو کمپین خود را از دست داده است، اما همیشه چیزهای بیشتری برای از دست دادن وجود دارد. آنا آماده است تا او را بچرخاند. مشکلات سوفیا او را فرا می گیرد. مارکوس به پدرش مشکوک است. فلورا به بهترین دوستش مشکوک است. هوگو به صوفیه مشکوک است. و فقط یک ساعت برای جمع بندی همه چیز باقی مانده است.

از ابتدا تا انتها کمی هیجان انگیز بود. اگر فصل دوم این تریلر دو زبانه را دریافت کنیم، اتفاق خوشایندی خواهد بود.

هر از گاهی خلاصه: “نوار 35”

فصل 1، قسمت 8: در پایان فصل، با عنوان “نوار 35″، روز انتخابات انجام می شود. پدرو کروز (با بازی خوزه ماریا یازپیک) غم و اندوه خود را غرق می کند و از تماس های ارنستو (ادواردو نوریگا) طفره می رود. ارنستو تهدید می کند که اگر پدرو او را با تقصیر جنایات مالی مرتکب شده توسط نامزد ناکام شهردار تبرئه نکند، در مورد رابطه آنها به دنیا خواهد گفت.

در همین حال، فرانسیس (جیمی شاو) آنا (مارینا دی تاویرا) را برای ملاقات با فاتح پدرو، شهردار تازه انتخاب شده بردی (استیو هاوارد) می برد. بردی به او پیشنهاد کار می دهد. همه متوجه شدند که او غریزه قاتل در کمپین کروز بود. او می گوید نه، نمی خواهد به پدرو صدمه بزند، اما همه ما می دانیم که او به این موضوع فکر نکرده است. از این گذشته، او و پدرو به سختی صحبت می کنند – و وقتی صحبت می کنند، برای بحث و جدل است.

فلورا (رزی پرز) از ماستکتومی خود با خبر گم شدن همسرش بیدار می شود، درست زمانی که چیز جالبی در مورد این پرونده کشف کرد. نگاه طولانی پرز به خودش در آینه برای او یک نکته برجسته در سریال است، و او دقیقاً قبل از آن با آن تماس نمی گرفت.

او به خیابان ها می رود تا بفهمد چه اتفاقی افتاده است، لنگ می زند و می پیچد و از درد غرغر می کند. او در حالی که به آرامی از بیمارستان فرار می کند، سر مردی که تاکسی او را سوار می کند، فریاد می زند. همچنین یک لحظه عالی وجود دارد که او در حال تلاش برای برقراری تماس تلفنی در آسانسور است. این هیچ ربطی به هیچ چیز ندارد. این فقط یک یادداشت شخصیت عالی است.

داستان نوار گم شده

مارکوس و سوفیا (با بازی مانولو کاردونا و ماریبل وردو) یک نوار مجرمانه را دنبال می کنند.
عکس: Apple TV +

هنگامی که سوفیا (ماریبل وردو) به گاوصندوق متعلق به پدر مارکوس (مانولو کاردونا)، آرتورو (ویکتور مالارینو) وارد می‌شود، نوار گمشده‌ای را پیدا می‌کند که دانیلا (سولداد ویلامیل) در شبی که به قتل رسیده بود به دنبال آن بود.

ممکن است این نوار با فیلمی از سوفیا، پدرو، آنا، دانیلا و مارکوس در حال کشتن الخاندرو (خورخه لوپز) باشد. اما چرا در گاوصندوق آرتورو بود؟ شاید چیزی به بازدید از خانه آرتورو که کارآگاه جان سالیوان (زلیکو ایوانک) در روزی که سوفیا به کلمبیا رفت انجام داد.

سوفیا و مارکوس با نوار به سراغ آنا و پدرو می روند. آن‌ها آن را تماشا می‌کنند و شبی را که زندگی‌شان را در این مسیر قرار داده بود، دوباره زنده می‌کنند. سپس موافقت می کنند که نوار را از بین ببرند.

فلاش بک به اثر انگشت

فلور به جان زنگ می زند و او گنگ بازی می کند، بنابراین او به میدان اول برگشته است، اما پس از تماس آنها چیزی در مورد پرونده به یاد می آورد. در همان روز، زمانی که او سالیوان را برای بازجویی از آرتورو فرستاد، زیرا اثر انگشت مارکوس روی در ماشین زن مرده بود، او برگشت و گفت که این اثر متعلق به یکی از امدادگران است. سالیوان و آرتورو به توافق رسیدند و سالیوان اتهامات را از بین برد.

مارکوس برای مقابله با پدرش به این فکر می کند که دانیلا را کشته است. اما البته خیلی ساده‌تر است: سالیوان او را به دستور آرتورو کشت تا راز آنها آشکار نشود. در حالی که مارکوس با آن کار می کند، بچه های برنی (ژواکیم دی آلمیدا) صوفیه را از خیابان بلند می کنند.

جنجال های سیاسی بیشتر

وقتی پدرو این خبر را می شنود که کمپین برادی به دلیل رفتار نادرست منهدم شده است، در حال شستن ماشین است. این بدان معناست که پدرو اکنون به طور پیش فرض شهردار است. او با وارد نکردن او در استراتژی کمپین زمانی که به دفتر باز می گردد، آنا را شوکه می کند. به نظر می رسد که شراکت آنها انجام شده است، که ممکن است به این معنی باشد که ازدواج نیز انجام شده است.

سوفیا نیز پس از اینکه برنی او را قوی کرد، رابطه خود را با مارکوس منحل کرد. او نمی تواند با او برود، و باید اعتراف کند که این ایده او بود که همه را باج خواهی کرد. یعنی ایزابل (جوانا آکوستا) نامزدش را به خاطر او از دست داد. او بدون او راهی کلمبیا می شود.

فلورا کمی حفاری می کند و به طور قطعی متوجه می شود که سالیوان تحقیقات او را مختل کرده و احتمالاً شریک زندگی خود را کشته است. او با اسلحه به خانه او می رود و از او بازجویی می کند. معلوم شد که آرتورو به او قول درمان بهتر سرطان برای همسرش لیزا (میریام کوک) داده است.

فلورا قصد دارد به سالیوان شلیک کند، اما او بر او غلبه می کند و او به زمین برخورد می کند و زخم های جراحی او را تشدید می کند. او را آمبولانس صدا می کند. پرز و ایوانک هر دو عالی هستند، عالی در این صحنه کار کنید من این رابطه را دوست دارم و در اینجا به یک سر زیبا تبدیل می شود، زیرا او بیش از آن نگران است که اول مراقب خودش باشد.

من کاری را انجام خواهم داد که سال ها پیش باید انجام می دادم

این فصل رضایت بخش ترین فصل تلویزیون بوده است. دارم متوجه می شوم که بهترین برنامه های +Apple TV آنهایی هستند که در برابر هرزگی، بی حوصلگی و وحشت بی باک هستند.

ام نایت شیامالان بوفه استاندارد طلا باقی می ماند، اما من یک انفجار مطلق داشتم تماشا می کردم هر از گاهی. نوشته یک جنون تلویزیونی محض است، با تمام والدین مخفیانه و جنایتکاری و قتل و هر تحول مزخرف دیگری. با این حال، از آنجایی که ما در دوره جدی‌تر برنامه‌های تلویزیونی معمولی هستیم، کارگردانان و بازیگران با آن مانند تنسی ویلیامز رفتار می‌کنند.

همه تلاش می کنند این چرخش های مضحک وقایع را با تمام جاذبه ای که می توانند داشته باشند، ارائه دهند، که باعث شد هر از گاهی یک لذت جدی زمانی که می توانست فقط سرگرم کننده باشد. هر بازیگری برای حصارها تاب می خورد، هر ترکیبی متفکرانه است. این تلویزیون عالی است

★★★★ ☆

تماشا کردن هر از گاهی در Apple TV +

می توانید کل فصل اول سریال را تماشا کنید هر از گاهی در Apple TV +.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …