این کنترل از راه دور Apple TV را که به کنترل صوتی نیاز ندارد، بررسی کنید

اخبار اپل


در نهایت، یک کنترل از راه دور Apple TV که همه چیز در مورد آن صحبت نمی شود.

عکس: Cult of Mac Deals

Apple TV چیزهای زیادی برای آن دارد، اما Siri Remote بسیار تفرقه انگیز است، اغراق نکنیم. اگر دوست دارید به یک ربات بگویید که چه کاری انجام دهد، برای پیدا کردن یک کنترل از راه دور بهتر سخت خواهید بود. با این حال، اگر می خواهید یک تجربه تماشای تلویزیون سنتی داشته باشید، کنترل های صوتی ممکن است فنجان چای شما نباشند. در عوض، ممکن است از ریموت دکمه Function101 خوشتان بیاید. Function101 به عنوان جایگزین طراحی شده است ریموت برای Apple TV و Apple TV 4K، و ممکن است استفاده از همه آنها را کمی برای شما آسان تر کند ویژگی های تعبیه شده در Apple TV شما. برای مدت محدودی، می توانید کنترل از راه دور Function101 را با قیمت 24.95 دلار (قانونی 29.95 دلار) با کد BUTTON5 در فروش دریافت کنید.

فرض کنید در اواخر شب در حال تماشای تلویزیون هستید در حالی که بقیه خانه شما خواب است. در این صورت، آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که با صدای بلند بگویید: «Siri, Netflix بازی کن» زمانی که فقط می‌خواهید بی‌صدا جریان چیزی. همچنین بیدار کردن خانواده با گفتن تلویزیون برای کم کردن صدا، طنز خاصی دارد.

Function101 به هیچ فرمان صوتی نیاز ندارد و دارای دکمه‌هایی برای اکثر عملکردهای رایج مانند کنترل صدا، روشن/خاموش، بی‌صدا کردن و دسترسی به منو است. اتصال آن به تلویزیون ساده و بدون درز است. فناوری مادون قرمز برای کار با تلویزیون شما فقط به یک خط دید در فاصله 12 متری نیاز دارد.

این بدان معناست که هیچ فرآیند همگام سازی آزاردهنده ای وجود ندارد. برای یک منتقد، این به معنای داشتن چندین کنترل از راه دور برای یک تلویزیون نیز بود: «ریموت کنترل شگفت‌انگیز است. من 3 تا خریدم و خیلی خوشحالم که خریدم. با اپل تی وی فوق العاده کار می کند. چیزی که دیوانه است این است که من و شوهرم هر کدام باید یک ریموت داشته باشیم. این را به همه توصیه می کنم. ” فقط مطمئن شوید که شما و سایر دارندگان کنترل از راه دور در مورد اینکه چه چیزی را تماشا کنید به توافق رسیده اید، در غیر این صورت این یک دعوای پخش کانال خواهد بود.

اجازه دهید Apple TV شما صحبت کند. برای مدت محدودی می توانید دریافت کنید کنترل از راه دور دکمه Function101 برای Apple TV / Apple TV 4K در فروش به قیمت 24.95 دلار (مرجع 29.95 دلار) با کد BUTTON5.

موضوع قیمت ها تغییر می کند
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …