برای شانس بردن پین کمیاب WWDC19 به اوکراین کمک ارسال کنید

اخبار اپل


این پین WWDC 2019 می تواند مال شما باشد اگر به یک صندوق کمک اوکراینی کمک کنید.
عکس: سرگی کریووبلوتسکی

سرگی کریووبلوتسکی، رئیس بخش تحقیق و توسعه در MacPaw، در حال قرعه کشی پین کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2019 برای جمع آوری پول برای کمک اوکراین است.

پول جمع‌آوری‌شده به صندوق توسعه MacPaw اختصاص می‌یابد تا به مدافعان اوکراینی دارو و تجهیزات حفاظتی ارائه کند.

به MacPaw کمک کنید تا به کمک اوکراین کمک کند

MacPaw عمدتا از کیف، پایتخت اوکراین فعالیت می کند. اگرچه این شهر حملات قبلی روسیه را شکست داد، نیروهای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین همچنان به دنبال سرنگونی کشور هستند. جنگ عمدتاً در شرق اوکراین ادامه دارد.

کریووبلوتسکی می خواهد کمک کند و از پین WWDC19 خود برای جمع آوری پول استفاده می کند.

«بسیاری از مهندسان UKR از # WWDC2022 بازدید نکردند. کریووبلوتسکی گفت که با جنگ روسیه به گذشته، فکر کردن به فناوری و آینده دشوار است. در توییتر. پین WWDC2019 من در مورد زمان صلح آمیز است. من می خواهم مقداری پول برای امور خیریه جمع آوری کنم و این #PinToWin را به یکی از حامیان اوکراین بدهم.

بسیاری از مهندسان UKR از # WWDC2022 بازدید نکردند. با جنگ روسیه به گذشته، فکر کردن به فناوری و آینده دشوار است. پین WWDC2019 من در مورد زمان های صلح آمیز است. من می خواهم مقداری پول برای امور خیریه جمع آوری کنم و این # PinToWin🇺🇦 را به یکی از حامیان اوکراین بدهم. اهدا و RT! https://t.co/gpOKxSvifw

MacPaw وعده می دهد که “تمام سرمایه های جمع آوری شده به صندوق توسعه MacPaw اختصاص می یابد تا آخرین راه حل های فن آوری برای پزشکی تاکتیکی و تجهیزات حفاظتی را به مدافعان اوکراینی ارائه دهد.”

نحوه پیوستن به قرعه کشی پین کمک WWDC اوکراین

برای شرکت در قرعه کشی، با اهدای هر مبلغی به صندوق توسعه MacPaw شروع کنید. سپس پاسخ دهید توییت کریووبلوتسکی درباره پین ​​با “اهدا + # PinToWin🇺🇦”

قرعه کشی در حال حاضر ادامه دارد و تا 23 ژوئن ساعت 24 (PT) ادامه خواهد داشت. در روز پنجشنبه، 24 ژوئن، کریووبلوتسکی برنده ای را که پین ​​را دریافت کند با کمک random.org انتخاب می کند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …