بررسی Fire Emblem Warriors: Three Hopes for Nintendo Switch – بازگشتی بیشتر سرگرم کننده به Fódlan

اخبار اپل


منبع: iMore

مانند بسیاری از شما، اولین بازی Fire Emblem من Three Houses در نینتندو سوییچ بود. من برنامه ریزی تاکتیکی نبرد بازی را آنقدر دوست داشتم که به عقب برگشتم و بعد از آن چندین بازی Fire Emblem دیگر بازی کردم، اما با این وجود، شخصیت های خانه من، شیرهای آبی، همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من داشتند. به همین دلیل وقتی فهمیدم که Koei Tecmo در حال ساخت یک بازی جنگجو است که می‌تواند دانش‌آموزان Garreg Mach را دوباره ببیند، اما در دنیایی جایگزین با یک قهرمان متفاوت، می‌دانستم که باید آن را بازی کنم.

بازیکنان یک بار دیگر با یکی از سه گروه از دانش آموزان همسو می شوند قبل از اینکه در یک جنگ همه جانبه غوطه ور شوند. در حالی که مبارزه به شدت متفاوت است، Three Hopes شامل چندین مکانیک آشنا از Three Houses از جمله توانایی بهبود روابط شخصیت ها از طریق به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی، دادن هدایا، داوطلب شدن برای انجام کارهای خانه و آموزش با هم است. صرف نظر از اینکه کدام مسیر را انتخاب می کنید، مرکز اصلی بسیار شبیه به آکادمی افسران از Three Houses است. با این حال، مبارزه سریع تکرار می شود، چالش چندانی ایجاد نمی کند، و برای تسلط بر منحنی یادگیری شدیدی نیاز دارد.

اکنون، من قبلاً تجربه بازی Koei Tecmo The Legend of Zelda: Breath of the Wild، Hyrule Warriors: Age of Calamity را داشتم، بنابراین می دانستم که Fire Emblem Warriors: Three Hopes یک ماجراجویی هک و اسلش خواهد بود و نه گیم پلی استراتژیک مبتنی بر نوبت که من عاشق آن شده بودم. اگر می‌خواهید سه امید را بازی کنید، درک این تفاوت کلیدی است، در غیر این صورت، به شدت ناامید خواهید شد.

نشان آتش رزمندگان سه امید

رزمندگان نشان آتش: سه امید

خط پایین: Three Hopes به شما این امکان را می دهد که شخصیت های مورد علاقه خود را از Three Houses دوباره ببینید و در عین حال طرحی متفاوت از بازی اصلی را برای آنها فراهم کنید. با این حال، بسیاری از ماموریت ها شروع به تکراری شدن می کنند. اگر انتظار داشته باشید که این بازی به اندازه یک بازی اصلی Fire Emblem استراتژی داشته باشد، ناامید خواهید شد، اما کشف شخصیت ها و خطوط داستانی جدید سرگرم کننده است.

خوب

  • همان شخصیت هایی که از سه خانه دوست داشتید
  • مکانیک آشنا
  • تصمیمات ارزش تکرار زیادی را ارائه می دهند
  • قهرمان جدید دوست داشتنی است
  • داستان های جالب

بد

  • تکرار زیاد
  • استراتژی بسیار کمتر از یک بازی Fire Emblem واقعی
  • منحنی یادگیری شیب دار

سلب مسئولیت: این بررسی با نسخه ای از بازی ارائه شده توسط نینتندو امکان پذیر شد. این شرکت قبل از انتشار محتوای بررسی را ندیده است.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes: چه خوب

نشان آتش جنگجویان سه امید عقاب سیاه

منبع: iMore

Fire Emblem Warriors: Three Hopes به شما این امکان را می‌دهد که به عقب برگردید و همان شخصیت‌هایی را که از Three Houses دوستشان داشتید، دوباره ببینید، اما همچنین برخی از شخصیت‌های جدید را با هم ترکیب می‌کند تا همه چیز را جالب کند. در چهار فصل اول، بازی من را مجبور به بررسی برخی از نکات مهم داستان سه خانه کرد، اما همه چیز متفاوت از قبل بود و هر مسیر را به روی شخصیت‌ها و خطوط داستانی جدید باز کرد.

دسته بندی رزمندگان نشان آتش: سه امید
عنوان رزمندگان نشان آتش: سه امید
توسعه دهنده Koei Tecmo
ناشر نینتندو
ژانر. دسته اکشن، استراتژی، نقش آفرینی، شبیه سازی
اندازه بازی 13.4 گیگابایت
زمان پخش 30-50 ساعت
بازیکنان سیستم تک، 1 تا 2 بازیکن
فرمت دانلود / کارت بازی
قیمت راه اندازی 60 دلار

من ترجیح دادم با دیمیتری و شیرهای آبی هماهنگ شوم زیرا این خانه ای بود که در Three Houses انتخاب کردم. دیدن کاراکترهای آشنای من که در حال تعامل و مشارکت در خطوط داستانی جدید بودند، لذت بخش بود. بزرگترین تغییر این است که بازیکنان به جای بازی در نقش Byleth، نقش مزدوری به نام Shez را بر عهده می گیرند که موهای بنفش دارد و می تواند مرد یا زن باشد. در واقع، Byleth آنتاگونیست شماست که همه او را “شیطان خاکستر” می نامند و به عنوان رقیب برای شما عمل می کند در حالی که بقیه شخصیت ها بیشتر بر روی اختلافات سیاسی از سرزمین خود تمرکز می کنند. بازی تشخیص می‌دهد که آیا سه خانه داده‌های ذخیره‌شده را روی سوییچ خود دارید یا خیر و حتی همان نام و جنسیتی را که هنگام بازی به‌عنوان Byleth استفاده می‌کردید را برای حریف خود پیشنهاد می‌کند. این حس عجیبی به من دست داد، مثل اینکه در حال مبارزه با گذشته ام هستم.

نشان آتش جنگجویان سه امید فلیکس شز

منبع: iMore

Shez به مراتب بیشتر از Byleth صدادار است، که من احساس می کنم برای اهداف داستانی به جای یک قهرمان صامت بهتر عمل می کند. من به عنوان Shez مرد در طول دو بازی دمو بازی کردم اما Shez زن را به عنوان بازی کامل خود انتخاب کردم. هر دو صداپیشه کار بزرگی انجام دادند و به دوست داشتنی شدن این شخصیت اصلی جدید کمک کردند.

در طول بازی‌ام، تصمیم‌های زیادی برای من گرفته شد، اما آنها به اندازه تصمیم‌هایی که برای بازیکنان در Three Houses در دسترس بود، سنگین نبودند. به عنوان مثال، در حالی که می‌توانید کارهایی مانند پختن غذا، هدیه دادن، قطار کردن یا رفتن به گشت‌وگذار انفرادی با شخصیت‌ها برای افزایش آمار پشتیبانی خود انجام دهید، هیچ گزینه عاشقانه‌ای وجود ندارد و بزرگترین انتخابی که واقعاً انجام می‌دهید این است که کدام خانه شما در ابتدا ملحق شوید

نشان آتش جنگجویان سه امید خروجی گفتگو

منبع: iMore

اشتباه نکنید، باز کردن قفل دیالوگ بین مبارزان، به خدمت گرفتن شخصیت های دیگر در کنار خود، و کشف اطلاعات بیشتر در مورد گذشته شز با صحبت با هم تیمی هایتان هنوز هم سرگرم کننده است، اما دلم برای هیجانی که با باز کردن قفل S ردیف برای یک شخصیت عاشقانه ایجاد می کند، تنگ شده است. و دیدن اینکه این چه دیالوگ جدیدی با خود به همراه داشت.

مبارزه ساده شده، اما همچنان استراتژیک است

نشان آتش جنگجویان سه امید دیمیتری هیولای مبارزه

منبع: iMore

اگر می‌خواهید کمی از ناامیدی خود را نجات دهید، به بازی Three Hopes نروید و منتظر نبردهای نوبتی چالش‌برانگیز بازی‌های اصلی Fire Emblem باشید. شخصیت‌ها در عملیات جنگی کنترل می‌شوند و می‌توانند بدون انتظار نوبت حرکت کنند، طفره بروند یا حمله کنند.

برای هر ماموریت معین، بازیکنان می توانند با تعداد خاصی از شخصیت ها کار کنند اما فقط می توانند تعداد کمی از آنها را کنترل کنند. برای مثال، من ممکن است هشت شخصیت از گروهم را در میدان نبرد داشته باشم، اما فقط چهار شخصیت که توسط یک دایره آبی احاطه شده‌اند، شخصاً از من هستند. بقیه را می توان به مکان های مختلف روی نقشه دستور داد. حرکت کردن بین شخصیت‌های قابل کنترل با فشار دادن روی D-Pad آسان است، بنابراین می‌توانید تعدادی واحد را به مناطق دوردست در میدان نبرد بفرستید و سپس شخصیت‌ها را برای شیرجه رفتن در هر دو طرف تغییر دهید.

استراتژی های نقشه نماد آتش جنگجویان سه امید

منبع: iMore

مانند هر بازی Fire Emblem، برخی از کلاس‌ها و سلاح‌ها نسبت به سایرین برتری دارند، بنابراین برای مبارزه مؤثر باید واحدهای مناسب را برنامه‌ریزی کرده و به مکان‌های مناسب بفرستم. هر ماموریت شرایط برد و شکست مخصوص به خود را دارد، اما آنها اغلب در اواسط نبرد تغییر می‌کنند، بنابراین هر زمان که اخطاری روی نمایشگر چشمک می‌زد، مجبور می‌شدم وفق بدهم و توجه کنم. اگر شکست خوردید، می توانید ماموریت را از ابتدا یا از آخرین بازرسی تکرار کنید. اگر تیم شما هنوز به اندازه کافی قوی نیست، می توانید به مرکز خود بازگردید و روی ارتقاء سطح کار کنید.

در مورد گزینه‌های بازی، بازیکنان می‌توانند بین سختی آسان، عادی یا سخت و اینکه آیا در حالت گاه به گاه که شخصیت‌ها می‌توانند در نبرد شکست بخورند اما نمی‌میرند یا حالت کلاسیک، که در صورت افتادن یک شخصیت در نبرد، اجازه می‌دهد برای همیشه مرگ را انتخاب کنند، بازی کنند. . به این ترتیب می توانید آن طور که دوست دارید بازی کنید. علاوه بر این، گزینه های بیشتری از جمله سختی Maddening پس از اولین بازی شما باز می شوند. این بازی همچنین به شما امکان می‌دهد بین سبک بازی آهسته و ثابت یا سبک بازی سریع و کارآمد انتخاب کنید، که تعیین می‌کند در حین بازی چقدر آموزش‌ها ظاهر می‌شوند. تعداد زیادی از آنها وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید دوباره در طول بازی بازی کنید، این گزینه بسیار خوب است.

چند نفره: دو نفره تعاونی بد نیست

Fire Emblem Warriors Three Hopes Multiplayer

منبع: iMore

من از جنبه چند نفره بازی انتظار زیادی نداشتم اما در واقع مرا تحت تأثیر قرار داد. حتی زمانی که من در یک طرف نقشه در حال مبارزه بودم و شوهرم شخصیت دیگری را در سمت دیگر نقشه کنترل می کرد، بسیار روان اجرا شد. فقط توجه داشته باشید که Player 2 کمی مضر است زیرا جعبه های گفتگو می توانند مقدار قابل توجهی از منطقه مشاهده آنها را مسدود کنند.

با این حال، تا زمانی که بازیکن دیگر از قبل آنها را کنترل نکرده بود و شخصیت شکست نخورده بود، به راحتی می‌توانستیم بین شخصیت‌های موجود عوض کنیم. داشتن دو نفر در حال بازی به ما این امکان را می‌دهد که با هم راحت‌تر با دشمنان و رئیس‌های بزرگ مقابله کنیم.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes: چه خوب نیست

نشان آتش جنگجویان سه امید سیلوین

منبع: iMore

زمانی که چند ساعت به بازی برسید، ماموریت ها به شدت تکراری می شوند. همیشه این است: از این شخصیت محافظت کنید، آن شخصیت ها را شکست دهید یا این سوئیچ ها را فشار دهید. نیازی به گفتن نیست که بخش های رزمی پس از مدتی بسیار خسته کننده می شوند. خوشبختانه، اگر فقط می‌خواهید داستان اصلی را طی کنید، می‌توانید از چندین مأموریت جانبی صرفنظر کنید، اما آنقدر قوی نخواهید بود.

علاوه بر این، از آنجایی که این یک ماجراجویی هک اند اسلش است، انگشتان من در حالت دستی پس از له کردن مکرر دکمه ها خیلی سریع خسته شدند، بنابراین تصمیم گرفتم در حالت تلویزیون با استفاده از کنترلر سنتی خود بازی کنم یا Satisfye ZenGrip Pro خود را در حالت دستی به سوئیچ خود متصل کردم. به من چنگ بهتری بده این به رفع برخی از خستگی انگشت کمک کرد، اما نه همه آن.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes: آیا باید آن را بازی کنید؟

نشان آتش جنگجویان سه امید کلود لئونی ایگناتز

منبع: iMore

اگر عاشق شخصیت ها و روابط بین هم تیمی ها در Fire Emblem: Three Houses هستید، با وجود متفاوت بودن مبارزات، از این بازی لذت خواهید برد. فرصت های زیادی برای کشف گفتگوهای جدید بین شخصیت ها و نزدیک شدن به عنوان یک تیم وجود دارد. مبارزه هک اند اسلش نوع متفاوتی از برنامه ریزی استراتژیک را ارائه می دهد که سرگرم کننده است، اما می تواند نسبتاً سریع تکرار شود. علاوه بر این، له کردن دکمه بدون توقف ممکن است برای برخی افراد خسته کننده باشد. به همین دلیل ممکن است عاقلانه باشد که روی یکی از بهترین کنترلرها یا دسته های Nintendo Switch سرمایه گذاری کنید.

4
از 5
فقط بدانید در حال ورود به چه چیزی هستید و از Three Hopes برای آنچه که هست قدردانی خواهید کرد نه اینکه دائماً روی این موضوع تمرکز کنید که چگونه از یک بازی اصلی Fire Emblem فاصله دارد. این هنوز هم یک نمایشنامه سرگرم کننده است، به خصوص برای کسانی که عاشق شخصیت های سه خانه هستند.

نشان آتش رزمندگان سه امید

رزمندگان نشان آتش: سه امید

خط پایین: به فودلان بازگردید و روابط خود را با گروه انتخابی خود گسترش دهید. شما باید از مهارت های هر شخصیت برای هک کردن و کوتاه کردن مسیر خود در میدان جنگ استفاده کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …