بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

اخبار اپل


فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است.
عکس: اپل

تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود.

این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا سقف 150 دلار ارائه می دهد. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند 20٪ تخفیف اضافی در اشتراک AppleCare + دریافت کنند.

کارت هدیه 150 دلاری و AppleCare + تخفیف برای دانشجویان آمریکایی و کانادایی

در چند سال گذشته، اپل AirPods رایگان را به عنوان بخشی از تبلیغات بازگشت به مدرسه خود ارائه کرده است. همچنین گزینه ای برای ارتقاء به AirPods Pro با پرداخت مبلغ تفاوت وجود داشت. امسال، داستان در ایالات متحده و کانادا کمی متفاوت است.

غول کوپرتینویی برای خرید مک یا آی پد واجد شرایط یک کارت هدیه بسته بندی می کند. این تبلیغات از 24 ژوئن شروع می شود و تا 26 سپتامبر در ایالات متحده و کانادا ادامه دارد. با خرید M1 iPad Air یا iPad Pro یک کارت هدیه 100 دلاری اپل دریافت می کنید. با خرید M1 MacBook Air، iMac 24 اینچی یا هر یک از MacBook Pro یک کارت هدیه 150 دلاری دریافت خواهید کرد. M2 MacBook Air جدید و MacBook Pro 13 اینچی نیز بخشی از این تبلیغات هستند.

می‌توانید از کارت هدیه اپل برای خرید سایر محصولات اپل، تراکنش‌های App Store، iCloud + ذخیره‌سازی، اشتراک Apple One و موارد دیگر استفاده کنید.

اپل همچنین به دانشجویان و اعضای هیئت علمی واجد شرایط 20٪ تخفیف در AppleCare + ارائه می دهد. این علاوه بر تخفیف 100 دلاری برای مک و 50 دلار تخفیف برای iPad است که از طریق فروشگاه آموزشی خود ارائه می دهد. تخفیف AppleCare + فقط زمانی اعمال می‌شود که هزینه پوشش را از قبل پرداخت کنید: دو سال برای iPad و سه سال برای Mac.

AirPods 2 رایگان برای دانشجویان آسیایی

در کشورهای آسیایی، اپل AirPods 2 رایگان را با خریدهای واجد شرایط iPad و Mac علاوه بر تخفیف آموزشی همراه می کند. آنها همچنین می توانند 20٪ تخفیف در AppleCare + دریافت کنند اگر هزینه آن را از قبل پرداخت کنند.

این پیشنهاد منحصر به فروشگاه اینترنتی اپل نیست. همچنین می توانید از طریق فروشگاه های خرده فروشی اپل و فروشگاه های مجاز پردیس از آن بهره ببرید. برای واجد شرایط بودن باید یک دانشجوی کالج، پذیرفته شده یا یکی از کارکنان باشید. همچنین والدین می توانند از تبلیغات برای خرید از طرف دانش آموز استفاده کنند.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …