تخفیف دانشجویی Apple Music اکنون تخفیف کمتری دارد

اخبار اپل


اکنون دانشجویان باید کمی بیشتر برای اشتراک Apple Music بپردازند.
عکس: اپل

هزینه اشتراک Apple Music برای دانشجویان فقط 20 درصد افزایش یافت. سرویس پخش موسیقی هنوز با تخفیف قابل توجهی در دسترس است، اما دیگر نصف قیمت نیست.

این به دنبال افزایش قیمت مشابه در سایر نقاط جهان است.

دانش آموزان تخفیف کمتری در Apple Music دریافت می کنند

Apple Music بیش از 90 میلیون آهنگ و 30000 لیست پخش توسط متخصصان را ارائه می دهد. می توان آن را در دستگاه های مختلف از جمله Roku بازی کرد.

قیمت معمولی آن 9.99 دلار در ماه است، اما دانشجویان توانسته اند با نصف این هزینه مشترک شوند. دیگر نه.

قیمت در حال حاضر 5.99 دلار در ماه است. طبق گفته های این کشور، این تغییر در ایالات متحده، کانادا و بریتانیا اعمال می شود 9to5Mac.

هزینه اشتراک Apple Music برای دانشجویان به تازگی افزایش یافته است.
اشتراک Apple Music برای دانشجویان اکنون 20٪ بیشتر است.
عکس: اپل / فرقه مک

در ماه مه، اپل قیمت اشتراک Apple Music را برای دانشجویان در بسیاری از نقاط دیگر جهان افزایش داد. هزینه در هند، آفریقای جنوبی و سایر کشورها افزایش یافته است.

غیردانشجویان می‌توانند از بین اشتراک فردی 9.99 دلار در ماه انتخاب کنند، یا یک خانواده می‌توانند طرحی را با 14.99 دلار به اشتراک بگذارند. و همچنین طرح Voice وجود دارد که به مشترکین اجازه می دهد فقط با استفاده از دستورات Siri به کاتالوگ موسیقی دسترسی داشته باشند.

از طریق: مایکل بورکهارت
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …