تریلر Apple TV + Five Days at Memorial با ویرانی های طوفان کاترینا دست و پنجه نرم می کند

اخبار اپل


ورا فارمیگا در “پنج روز در یادبود” در Apple TV + بازی می کند.
عکس: Apple TV +

تریلر جدید Apple TV + سریال درام پنج روز در یادبود فقط یک پیش نمایش یک دقیقه ای است. اما 60 ثانیه قدرتمند است.

این نبرد ناامیدانه در بیمارستانی در نیواورلئان پس از طوفان کاترینا، یکی از مرگبارترین طوفان‌هایی است که تاکنون ایالات متحده را درنوردیده است.

Apple TV + پنج روز در یادبود تریلر وضعیت ناامیدانه بیمارستان نیواورلئان پس از طوفان کاترینا را به تصویر می کشد

در این تریلر ورا فارمیگا در نقش Dr. آنا پو. او وقتی می بیند که غذا و آب در بیمارستان کم است، درخواست کمک می کند. طوفان کاترینا به تازگی نیواورلئان را فلج کرده و آب های سیل در حال افزایش است.

این سریال حول محور کارکنان بیمارستان می‌چرخد، افرادی که مجبور بودند در پنج روز پس از فاجعه، تصمیمات مرگ و زندگی را با عواقب پایدار بگیرند.

طوفان کاترینا در اواخر آگوست 2005 به عنوان طوفان رده 5 به خشکی رسید. این طوفان باعث مرگ 1800 نفر و خسارت 125 میلیارد دلاری، عمدتاً در نیواورلئان و اطراف آن شد.

بازیگران Cherry Jones، Michael Gaston، Robert Pine و Adepero Oduye نیز در تریلر حضور دارند.

این سریال بر اساس کتاب سال 2013 شری فینک روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر ساخته شده است. پنج روز در یادبود: زندگی و مرگ در یک بیمارستان ویران شده از طوفان.

دونده های نمایش، جان ریدلی و کارلتون کیوز، هشت قسمت سریال را می نویسند و کارگردانی می کنند.

اپل این سری را در سپتامبر 2020 سفارش داد و تاریخ نمایش را در اوایل این ماه اعلام کرد. پنج روز در یادبود اولین بار با سه قسمت در جمعه، 12 اوت.

Apple TV + با 4.99 دلار در ماه با یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه در دسترس است.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …