تریلر “Surface” به اسرار افشا شده در تریلر روانی سکسی می پردازد

اخبار اپل


سطح در 29 ژوئیه 2022 در Apple TV + به صورت جهانی نمایش داده می شود.
عکس: Apple TV +

اولین تریلر تریلر روان‌شناختی Surface به بینندگان اجازه می‌دهد انگشتان پای خود را در معمای اصلی سریال آینده غوطه‌ور کنند: اگر یک روز از خواب بیدار می‌شوید و اسرار خود را نمی‌دانید چه می‌شود؟

این سریال در اواخر ژوئیه در Apple TV + نمایش داده می شود و گوگو امباتا-راو در آن نقش آفرینی می کند که بیشتر به خاطر حضور در برنامه تحسین شده اپل شناخته شده است. نمایش صبحگاهی.

شیرجه رفتن به سطح تریلر

Mbatha-Raw در نقش سوفی، زنی با از دست دادن حافظه شدید در نتیجه یک ضربه ضربه‌ای به سر که گفته می‌شود در نتیجه اقدام به خودکشی بوده، بازی می‌کند. او سعی می‌کند با کمک همسر و دوستانش تکه‌های زندگی‌اش را دوباره جمع کند، اما بعد شروع به این سوال می‌کند که آیا آنچه به او گفته می‌شود حقیقت است یا خیر.

این تریلر تلاش های سوفی را برای کشف رمز و رازی که زندگی او تبدیل شده است را نشان می دهد زیرا او گمان می کند که اقدام به خودکشی در واقع تلاش برای قتل بوده است.

اپل نوید چرخش ها و یک مثلث عشقی غیرمنتظره را می دهد.

سطح توسط ورونیکا وست که قبلاً روی آن کار کرده است نوشته و تولید شده است وفاداری بالا،، رحمت،، خواهران برادران،، هارت دیکسی و وضعیت امور.

همچنین اولیور جکسون کوهن در این فیلم حضور دارند.The Haunting of Hill House)، استفان جیمز (اگر خیابان بیل می توانست صحبت کندآری گرینور (من اینجا دارم میمیرمماریان ژان باپتیست، نامزد اسکار (رازها و دروغ ها)، فرانسوا آرنو (من مادرم را کشتم) و میلی برادی (غرور و تعصب و زامبی).

سطحکه اپل آن را «هیجان‌انگیز و سکسی» می‌نامد، اولین نمایش جهانی خود را در روز جمعه، 29 جولای 2022 در Apple TV + خواهد داشت. سه قسمت اول در همان شب پخش خواهند شد و به دنبال آن هر هفته یک قسمت جدید پخش خواهد شد. در مجموع هشت عدد هستند.

Watching با اشتراک ماهانه 4.99 دلار در سرویس استریم اپل ارائه می شود.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …