جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند


جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است.

برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر بگیرید. این ابزار مجهز به هوش مصنوعی می‌تواند به شما در ایجاد خلاصه‌ای برجسته در چند دقیقه و یک مجموعه کامل در کمترین زمان کمک کند. و اشتراک مادام العمر با قیمت 39.99 دلار (معمولاً 600 دلار) به فروش می رسد.

ابزارهای هوشمند برای تقویت رزومه، نامه های پوششی و موارد دیگر

مواد کار برای نوشتن زمان می برد. با توجه به اینکه ممکن است قبل از دریافت پیشنهاد کاری که دوست دارید، مجبور شوید تا 80 درخواست ارسال کنید، این زمان زیادی برای صرف پیش نویس نامه های پوششی و قالب بندی مجدد رزومه خود است.

رزومه این فرآیند بازبینی را ساده می کند. این سازنده خلاصه، نمونه کارها و نامه همراه با کاربرد آسان در AppSumo رتبه بالایی دارد، می‌تواند به شما کمک کند تا با وارد کردن اطلاعات مستقیماً از حساب LinkedIn خود، مواد برنامه کاربردی را تولید کنید.

هنگامی که اطلاعات را در اختیار دارید، می توانید با تغییر تم ها، فونت ها، رنگ ها و افزودن تصاویر یا خودکار، آن را اصلاح و قالب بندی مجدد کنید. شما حتی می توانید وب سایت خود را به هم متصل کنید و تجزیه و تحلیل تعداد بازدیدکنندگانی که پس از هر برنامه دریافت می کنید، دریافت کنید. بررسی اینکه آیا مطالب درخواستی شما به اندازه کافی فریبنده بوده است تا کسی را وادار کند تا در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کند، کمک بزرگی در ادامه جستجوی شغل خود است.

جستجوی شغل می تواند دشوار باشد زیرا همیشه نمی دانید که چرا یک کارفرمای بالقوه هرگز با شما تماس نگرفته است. و این بدان معناست که شما بازخوردی در مورد مواد برنامه خود دریافت نخواهید کرد.

با این حال، Resoume یک هوش مصنوعی منحصر به فرد ارائه می دهد که آن را برای شما مدیریت می کند. رزومه یا رزومه خود را به رزومه بدهید تا به مطالب شما امتیاز دهد و به پیشرفت شما کمک کند.

با این اشتراک، ابزارهای زیادی برای بازی در اختیار شما قرار می گیرد. این شامل 5000 اعتبار هوش مصنوعی، امتیازدهی CV، دستیار نوشتن هوش مصنوعی، 20 قالب خلاصه، دسترسی به سیستم ردیابی متقاضی و بسیاری موارد دیگر است. بنابراین اکنون می توانید مطلع و آماده باشید که آن شغل رویایی باز شود.

در دستیار جستجوی شغل Resume AI صرفه جویی کنید

به رئیس بعدی خود نشان دهید که منظور شما تجارت است. مواد درخواستی خود را با Complete Resume AI Assistant Resume Writer: اشتراک مادام العمر در فروش به قیمت 39.99 دلار (معمولاً 600 دلار) بسازید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …