در iOS 16 می‌توانید از آیفون خود در iCloud از طریق LTE نسخه پشتیبان تهیه کنید

اخبار اپل


iOS 16 از برنامه داده تلفن همراه نامحدود شما به خوبی استفاده خواهد کرد
عکس: اپل

با iOS 16، می توانید از آیفون خود در iCloud از طریق شبکه 4G LTE نسخه پشتیبان تهیه کنید. این ویژگی بخشی از iOS 16 و iPadOS 16 beta 2 است. همچنین باید در اواخر سال جاری به انتشار عمومی نهایی برسد.

اپل در حال حاضر از شما می خواهد که آیفون خود را به یک شبکه Wi-Fi و یک منبع تغذیه متصل کنید تا پشتیبان گیری iCloud انجام شود.

iOS 16 امکان پشتیبان گیری iCloud را از طریق شبکه های LTE فراهم می کند

بسته به شرکت مخابراتی شما، غول کوپرتینویی همچنین به شما امکان می دهد از آیفون خود از طریق شبکه 5G پشتیبانی شده نسخه پشتیبان تهیه کنید. این به اپراتور شما بستگی دارد که از این ویژگی پشتیبانی کند. با این حال، امکان راه اندازی پشتیبان گیری iCloud از طریق شبکه های LTE وجود ندارد.

این محدودیت چند سال پیش زمانی که شبکه‌های 4G کند بودند و حجم اطلاعات پایینی داشتند، منطقی بود. این دیگر صدق نمی کند، زیرا اکثر اپراتورها اکنون برنامه های داده نامحدودی را ارائه می دهند. سرعت آپلود در اتصالات LTE نیز در طول سال ها به طور چشمگیری بهبود یافته است. آنها اکنون بیش از سرعت کافی برای پشتیبان گیری از آیفون شما در فضای ابری در مواقع اضطراری ارائه می دهند.

iOS 16 beta 2 پشتیبان گیری iCloud را از طریق LTE معرفی می کند
iOS 16 beta 2 پشتیبان گیری iCloud را از طریق LTE معرفی می کند
اسکرین شات: راجش

اگر آیفون شما به شبکه 5G متصل است، به آن مراجعه کنید تنظیمات> (نام شما)> iCloud> پشتیبان گیری iCloud. اگر همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن گزینه خاکستری نیست، اپراتور شما از پشتیبان گیری ابری آیفون از طریق 5G پشتیبانی می کند.

این گزینه برای آیفون های موجود در شبکه های LTE در دسترس نیست. هنگامی که iOS 16 در پاییز افت کرد، دیگر اینطور نخواهد بود.

بدون پشتیبان گیری خودکار iCloud از طریق داده های تلفن همراه

این یک پیشرفت کوچک اما ضروری از اپل در iOS 16 است. این اطمینان را ایجاد می کند که همیشه می توانید از آیفون خود در فضای ابری پشتیبان تهیه کنید، صرف نظر از اینکه به شبکه Wi-Fi دسترسی دارید یا خیر.

توجه داشته باشید که پشتیبان گیری iCloud از طریق شبکه های LTE به طور خودکار انجام نمی شود. محدودیت‌های قبلی برای پشتیبان‌گیری خودکار اعمال می‌شود: باید آیفون خود را به منبع برق و شبکه Wi-Fi متصل کنید و صفحه آن را قفل نگه دارید تا فرآیند پشتیبان‌گیری آغاز شود. این محدودیت منطقی است، زیرا در غیر این صورت می تواند منجر به تراکم شبکه شود.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …