زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

اخبار اپل


می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید.
عکس: اپل

در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است.

معاملات زیر را بررسی کنید.

این پست شامل پیوندهای مربوط است. فرقه مک ممکن است زمانی که از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، کمیسیون دریافت کنید.

آمازون تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و 100 دلار تخفیف اپل واچ SE ارائه می دهد

آمازون ساعت 45 میلی‌متری اپل واچ سری 7 را تخفیف داد. اکنون می‌توانید آن را با قیمت 403.00 دلار دریافت کنید که از 529.00 دلار کاهش یافته است. و همچنین می توانید در نسخه های دیگر اپل واچ سری 7 به همراه اپل واچ SE صرفه جویی کنید.

اپل واچ تلفن همراه سری 7: پایین ترین سطح تاریخ

در مورد اپل واچ سری 7 سلولار 45 میلی‌متری، این معامله در مورد قاب آلومینیومی آبی با بند ورزشی آبی Abyss اعمال می‌شود. آن قیمت را در جای دیگر پیدا نخواهید کرد.

با 126 دلار تخفیف، این یک قیمت جدید و کم سابقه برای نسخه 45 میلی متری سلولار است که حدود 7 دلار از قیمت پایین قبلی کمتر است.

برای کمی بیشتر، می‌توانید ساعت 45 میلی‌متری اپل واچ سری 7 را با 18 درصد تخفیف با قیمت 436 دلار در رنگ آبی Midnight و 13 درصد با قیمت 459 دلار در Starlight خریداری کنید.

اپل واچ تلفن همراه SE: 100 دلار تخفیف

علاوه بر این تخفیف‌ها، می‌توانید قیمت جدید و کم‌کمتری را در ساعت ۴۴ میلی‌متری اپل واچ SE در آمازون دریافت کنید. قیمت آن 209.00 دلار است که از 309.00 دلار کاهش یافته است.

با این حال، تخمین حمل و نقل در مدل SE تا حدودی به تعویق افتاده است، با تاریخ تحویل حدود 10 جولای.

در مورد سایر قیمت‌های فروش اپل واچ در آمازون، در حال حاضر می‌توانید GPS 41 میلی‌متری Apple Watch Series 7 را با قیمت 329.00 دلار و مدل GPS 45 میلی‌متری را با قیمت 359.00 دلار دریافت کنید – هر دو با 70 دلار تخفیف از قیمت اصلی.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …