زیرا تمام بشریت سؤالات بزرگی را مطرح می کند، سپس از پاسخ دادن به آنها خودداری می کند [Apple TV+ recap] ★★★ ☆☆


Apple TV + Alt-history hit برای تمام بشریت پس این هفته تمام حرکات درست را انجام می دهد بلافاصله. مستقیما در آخرین اینینگ 26 امتیاز پیش افتاد.

برای یک بار هم که شده، قوس‌های دراماتیکی که به سمت مارگو، کارن، دیو، آلیدا و کلی پرتاب می‌شوند، همگی بسیار رضایت‌بخش به نظر می‌رسند و اصلاً ارزان یا مبهم نیستند. سپس نویسندگان اطمینان حاصل می کنند که ما نخواهیم دید چگونه هر کدام از آن پخش می‌شود و بلافاصله این را از یکی از بهترین قسمت‌های سریال به ناامیدکننده‌ترین قسمت آن تبدیل می‌کند.

اما هی، حداقل ما به مریخ می رویم، حدس می زنم.

برای تمام بشریت خلاصه: “همه در”

فصل 3، قسمت 3: این یکی با عنوان “All In” با یک مونتاژ کوچک و زیبا از سال‌های طولانی بین مارگو مدیسون (با بازی رن اشمیت) و سرگئی اورستوویچ نیکولوف (پیوتر آدامچیک) شروع می‌شود. این حداقل انسانی است و مانند بقیه نمایش شامل نخل خوانی شبه تاریخی نیست.

مارگو، در جاهای دیگر، در دنده بالا است. با شنیدن این موضوع که شرکت هوافضای Dev Ayesa (ادی گاتگی) Helios Aerospace در تلاش است تا سال 1994 به مریخ برسد، ناسا نیز همین کار را انجام خواهد داد. در نتیجه، دانیل پول (کریس مارشال)، آلیدا روزالس (کورال پنا) و بیل استراسر (نوآ هارپستر) همگی به حالت بحران تغییر می کنند.

آنها نمی دانند چگونه می توانند این هدف جدید را بدون قربانی کردن کیفیت بیش از حد به نام زمان انجام دهند. سپس، آلیدا چیزی رادیکال را پیشنهاد می کند: به دور زهره بروید تا یک پنجره پرتاب جدید را بگیرید و هلیوس را به مریخ شکست دهید.

الن ویلسون (جودی بالفور) در این مورد می شنود. و در مناظره بعدی خود با بیل کلینتون، نامزد ریاست جمهوری، او خواستار رقابت سالم بین دولت و شرکت خصوصی است که برای آمریکا مفید است. (دهان کلینتون با چیزهایی که او می گوید مطابقت ندارد، زیرا او در واقع هرگز در مورد مریخ و کسی که باید او را به صدا درآوردند مناظره ای نداشته است. برای تمام بشریت خیلی خوب نیست شبیه زمانی است که کانن اوبراین به عکس های افراد مشهور متحرک می شود و بدترین برداشت های شوارتزنگر ممکن را انجام می دهد.)

هلیوس می خواهد ناسا را ​​تا مریخ شکست دهد

در همین حال، اد بالدوین (جوئل کینامن)، کارن (شانتل ونسانتن) و دیو با عجله یکدیگر را می شناسند. پس از سال‌ها کار در ناسا، اد به روشی که هلیوس کارها را انجام می‌دهد، دوست ندارد. اما Dev بیشتر از اینکه بخواهد حق داشته باشد می‌خواهد برنده شود، بنابراین کنترل خود را روی پارامترهای ماموریت باز می‌کند.

دنی استیونز (کیسی دبلیو. جانسون) و دنیل پول در حال اجرای برخی شبیه‌سازی‌ها در مورد نحوه فرود کشتی در حال پهلوگیری در مریخ هستند، وقتی متوجه شد که او حتی برای یک فضانورد خیلی بلند است. او دروغ می گوید و می گوید به این دلیل است که او و همسرش امبر (مادلین برتانی) در حال بستن خانه ای هستند. اما واقعاً به این دلیل است که اگر می‌دانید من چه می‌گویم، او می‌خواهد با کارن بالدوین با تیرکمان خود به ناهید برود. درست زمانی که کلی (سینتی وو) ظاهر می شود، او آن روز را ترک می کند.

زمانی که کلی در صف قرار گرفتن اولین خلبان ناسا برای رفتن به مریخ بود، توسط پدرش دعوت شده بود تا با او در مأموریتش برود، و او هنوز هم می خواهد برود. او همچنین نمی خواهد مردم فکر کنند که او به مریخ آمده است زیرا پدرش او را دعوت کرده است. بنابراین، او به دانیل در مورد مدارک تحصیلی‌اش سخت می‌فروشد. اد، به طرز تکان دهنده ای، با این مکاشفه بسیار باحال است، وقتی بالاخره به عنوان یک خانواده برای شام می نشینند.

… اما مردم روی زمین بد رفتار می کنند

خلاصه برای همه بشریت: Aleida (با بازی Coral Peña) تقاضای زیادی دارد.
Aleida (با بازی Coral Peña) تقاضای زیادی دارد.
عکس: Apple TV +

کارن سعی می کند آلیدا روزالس را برای هلیوس جذب کند که دنی می بیند، اما او دو و دو را کنار هم نمی گذارد. او از روی حسادت با دیدن کارن خیلی مشغول بردن یک گروهی به خانه است. حلقه ازدواجش را ته استخر می‌اندازد و وقتی بیرون می‌آید، پلیس‌ها آنجا هستند تا او را به جرم تجاوز دستگیر کنند.

معلوم شد که او را به خانه قدیمی خود برده است زیرا نمی توانسته به خانه اش برود خود را خانه، زیرا همسرش در آنجا زندگی می کند. پلیس با اخطار به خاطر اینکه پدرش کیست، او را رها کردند. و درست همانطور که دنی در سایه پدرش است، آلیدا نمی تواند علی رغم پیشنهاد سخاوتمندانه کارن از مارگو پشت کند. هیچ کس دیگری شانس هایی را که مارگو داد به آلیدا نمی داد. او ماه را به خاطر مارگو لمس کرد.

دنیل دنی را از ایستگاه پلیس برمی‌دارد و او را از مأموریت مریخ بیرون می‌آورد تا سرش را از الاغش بیرون بیاورد. بنابراین اد به او یک شکاف در پرتاب هلیوس پیشنهاد می دهد. دانیل عصبانی با اد روبرو می شود که می گوید آنچه پسر به آن نیاز دارد عشق سخت نیست بلکه یک هدف است. کارن نمی‌تواند به اد بگوید که او را نمی‌خواهد، زیرا او مدام سعی می‌کند با او بخوابد، بنابراین او زبانش را گاز می‌گیرد.

همسر آلیدا، ویکتور (خورخه دیاز) عصبانی است که او پیشنهاد هلیوس را نپذیرفته است. او می خواهد حقوق یک پرستار بچه را بدهد. پدر او (آرتورو دل پورتو)، که آنها از مکزیک برای کمک به مراقبت از پسرشان جاوی (تیاگو مارتینز) بزرگ شدند، با بالا رفتن سن عقل خود را از دست می دهد. بنابراین اکنون ویکتور مجبور است هر دوی آنها را تماشا کند در حالی که آلیدا ساعت های طولانی برای پول کافی کار می کند.

و این شامل آن روس‌های حیله‌گر می‌شود

و سپس مارگو (ورن اشمیت) و سرگئی (پیوتر آدامچیک) پس از دهه‌ها معاشقه بالاخره به هم می‌رسند. او آنها را قبل از هر اتفاق دیگری متوقف می کند زیرا روس ها سعی می کنند از او برای دریافت اطلاعات ناسا از او استفاده کنند. بنابراین او برنامه‌های موتور را می‌خواهد و فقط کوتاه می‌آید و می‌گوید: «اگر نکنی مرا می‌کشند».

او فکر می‌کند که او یک حرفه‌ای است، به نوعی نمی‌فهمد که اگر این کار را درست قبل از امضای قرارداد انجام دهد، باید اتفاق بسیار بدی در حال رخ دادن باشد. درست در همان لحظه، در به صدا در می آید. معلوم شد روس‌ها به اندازه کافی برای باج‌گیری از مارگو برای کمک به آنها دارند. هنگامی که او امتناع می کند، سرگئی را تا حد مرگ در مقابل او خفه می کنند. روز بعد، بیل اشتراسر برای کار در هلیوس ترک می کند.

سپس در زمان دو سال به جلو می پریم. که آنقدر خشمگین است که می خواهم فریاد بزنم. این اتاق نویسندگان ما را وادار کرد که در فصل اول از آزمایشات طاقت فرسا و کسل کننده بگذریم، اما اکنون ما می دانیم چه زمانی به چیزهای خوب برسیم؟ من بازپرداخت می خواهم.

کیه؟

این، باید بگویم، به همان خوبی بود برای تمام بشریت از روبریک سنتی “تلویزیون واقعا خوب” استفاده می کند. برای لذت بردن از آن باید بسیاری از چیزهایی را که می دانیم نادیده بگیرید: اینکه اد بالدوین فصل گذشته وقتی کلی گفت که به مدرسه پرواز می رود عصبانی شد، که اد بالدوین یک نژادپرست بزرگ بود. هفته گذشته زمانی که دنیل در ناسا مریخ را بر او مسلط کرد، اد بالدوین مردی عمیقاً غیرقابل دوست‌داشتنی است که هر بار که راهش را نمی‌گیرد، عصبانیت‌های وسوسه‌انگیز می‌کند.

شما فقط باید اد بالدوین را به طور کلی نادیده بگیرید، این چیزی است که من می گویم.

اما اگر بتوانید این کار را انجام دهید، نویسندگان تا جهش دو ساله رو به جلو، گام‌های نادرست و دراماتیکی را مرتکب می‌شوند، که اوه، هر یک از کار سخت زندگی با 10000 صخره کوچکی را که راه‌اندازی کرده‌اند، از بین می‌برد. نه کارن با دنی در هلیوس، نه عواقبی برای ازدواج دنی، نه کماندن مارگو به روس ها، نه حسی از اتفاقی که برای رابطه مارگو و سرگئی پس از مسدود شدن خروس توسط KGB رخ داد، نه اد و کارن که طلاقشان را انجام می دهند، نه آلیدا معامله می کنند. با پدرش که در حال مرگ است یا شوهر بدبختش، اصلاً با هیچ چیز رضایت بخشی که به سمت شخصیت های آنها پرتاب می شود، برخورد نمی کند.

همه اینها را فراموش کنید، الن ویلسون اکنون رئیس جمهور است! این چیزی است که همه ما به آن اهمیت می دهیم، نه؟!؟!؟! برای تمام بشریت رویکرد خاصی برای دیوانه کردن من دارد. یک ساعت نگهبانم را پایین انداختم و نویسندگان با تدبیری دراماتیک مرا در کوچه ای می کشند.

این هفته در تاریخچه جایگزین

ساوندگاردن هنوز یک گروه است و «خورشید حفره سیاه» را نوشته است. راحت … مانند هر چیز دیگری در این نمایش.

★★★ ☆☆

تماشا کردن برای تمام بشریت در Apple TV +

قسمت های جدید از برای تمام بشریت هر جمعه به Apple TV + می رسند.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …