شریک زندگی شما عاشق این ابزار خروپف است که به آیفون شما متصل می شود

اخبار اپل


این گجت 99 دلاری می تواند جلوی خروپف شما را بگیرد و آیفون شما را به ردیاب خواب تبدیل کند.
عکس: Cult of Mac Deals

خروپف زمان را کاهش نمی دهد، اما هرکسی که با یک خروپف کننده در اتاق مشترک است، احساس می کند که شب در حال خزیدن است. کاملا آزاردهنده است! خوشبختانه، ممکن است راهی برای توقف خروپف داشته باشیم.

Snore Circle YA4200 یک محرک الکترونیکی عضلانی است که می تواند خروپف شما را کاهش داده یا کاملاً از بین ببرد. و برای مدتی محدود، با قیمت 99.99 دلار (معمولاً 119 دلار) به فروش می رسد.

خروپف کردن را به روش آسان متوقف کنید

خروپف زمانی اتفاق می‌افتد که راه‌های هوایی در هنگام خواب شل می‌شوند. ماهیچه های شما شل می شوند، راه هوایی شما باریک می شود و در حین نفس کشیدن، گلوی شما به لرزه در می آید. این باعث آن صدای خروپف آشنا می شود که ممکن است قبلاً شما را از خواب بیدار کرده باشد. و اگر آن را نشنیده اید، هر کسی که در نزدیکی شما خوابیده است می تواند آن را توصیف کند.

با استفاده از دایره خروپف، می توانید به خود (و همسرتان) فرصتی برای استراحت سالم و آرام بدهید. این ابزار خواب کوچک با تحریک ماهیچه های چانه با استفاده از فناوری EMA + TENS کار می کند و اساساً یک جریان الکتریکی سبک و بی ضرر تولید می کند که اعصاب شما را تحریک می کند. شما می توانید بین 30 سطح شدت انتخاب کنید تا نقطه شیرین خود را پیدا کنید که خروپف را متوقف می کند و باعث می شود شما آرام بخوابید.

استفاده از Snore Circle ساده است. همراه با یک تسمه رسانای خاص است که به چانه شما متصل می شود. آن را بچسبانید، سپس دایره Snore را وصل کنید. سطح شدت خود را انتخاب کنید و بخوابید. ممکن است در ابتدا احساس عجیبی داشته باشید، اما یک مراسم قبل از خواب مانند این در واقع می تواند به شما کمک کند که به مرور زمان راحت تر به خواب بروید. برنامه Snore Circle بر تعداد دفعات خروپف شما نظارت می کند و تعیین می کند که آیا نیاز به تغییر شدت دارید یا خیر.

اگر برای مدت طولانی خروپف می کنید، ممکن است متوجه نشوید که وقتی هشت ساعت به آهنگ گلوی خود گوش نمی دهید، چقدر بهتر می خوابید. فقط Snore Circle را بپوشید و آرام به خواب بروید.

در دستگاه ضد خروپف Snore Circle صرفه جویی کنید

خروپف خود را آرام کنید. برای مدت محدودی، می‌توانید Snore Circle YA4200 Electronic Muscle Stimulator Plus را با قیمت 99.99 دلار (معمولاً 119 دلار) در فروش دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کند
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …