صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل


اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است.

این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده است:

اپل امروز رابط مدیریت اشتراک در iPhone و iPad را تغییر داد و ظاهر تازه‌ای را معرفی کرد که فاصله بین هر اشتراک را اضافه می‌کند و مشخص می‌کند کدام اشتراک‌ها فعال و غیرفعال هستند.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط خروجی نشان می دهد که ضربه زدن بر روی منوی اشتراک در تنظیمات در iPhone یا iPad شما اکنون یک رابط کاربری تازه شده با فاصله بهتر بین هر اشتراک نشان می دهد. همچنین اکنون بخش‌های واضحی برای اشتراک‌های «فعال» و «غیرفعال» وجود دارد، بنابراین می‌توانید راحت‌تر بتوانید برای چه چیزی پرداخت می‌کنید و چه چیزی قبلاً استفاده کرده‌اید.

با ضربه زدن روی اشتراک‌ها اطلاعات دقیقی درباره میزان پرداخت، تاریخ تمدید و گزینه‌هایی برای لغو اشتراک‌های موجود یا تمدید اشتراک‌های منقضی شده ارائه می‌شود.

MR گزارش می دهد که این در iOS 15.5 و نسخه های جدیدتر و همچنین در نسخه بتا برای iOS 16 در دسترس است. بنابراین اگر نمی توانید آن را ببینید، مطمئن شوید که به آخرین بهترین نرم افزار آیفون اپل به روز شده اید.

رابط کاربری جدید به‌روزرسانی و بازنگری است و بخش اشتراک‌ها را با تغییراتی که در بقیه برنامه تنظیمات ایجاد شده توسط اپل در سال گذشته ایجاد شده است، مطابقت می‌دهد.

نسخه بعدی iOS که در WWDC 2022 معرفی شد، در پاییز همراه با iPhone 14، iPadOS 16، watchOS 9 و macOS Ventura رونمایی خواهد شد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …