فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

اخبار اپل


این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد.

دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا هنوز هم برای همه آدم‌های بدخواه است. جان لحظه به لحظه ناامیدتر می شود. و گرتا در یک سه نفره افراط می کند. هیچ یک از اینها خبر یا توسعه واقعی در این نمایش را ایجاد نمی کند. اما از آنجایی که فیزیکی واقعاً نمی‌داند چه می‌خواهد بگوید، بیشتر هفته‌ها اینگونه پیش می‌رود.

فیزیکی خلاصه: “مگر نمی دانی”

فصل 2، قسمت 4: در اپیزود این هفته، با عنوان «نمی‌دانی»، شیلا (با بازی رز برن) از رویایی بیدار می‌شود که در آن او و استاد تمرین، وینسنت گرین (موری بارتلت) با هم تجارت می‌کنند و یک آگهی تبلیغاتی فیلمبرداری می‌کنند. (این هست بد اتفاقا فرم بد هیچ شباهتی به تبلیغات دهه 80 ندارد. از صفحه آبی بسیار مدرن گرفته تا سبک عکسبرداری کمدی، این تنبلی محض است. آیا کریگ گیلسپی این نمایش را تولید نمی کند؟ و تونیا چیزی جز فیلم بد و جعلی دوربین فیلمبرداری قدیمی نبود. اما او دو بار به این موضوع فکر نکرد؟)

این یک کابوس است، اما باعث می شود چرخ های شیلا بچرخند. او میکند کمک خواستن. شوهرش دنی (روری اسکاول) کمک بسیار کمی می کند زیرا او به شدت غرق در زندگی و خواسته های خود است (از جمله فرزند دیگری که شیلا به وضوح گفته است که او نمی خواهد).

بنابراین، گرتا (دیدره فریل) به جای او می آید تا به او کمک کند تا به طوفان فکری بپردازد. گرتا و شوهرش، ارنی (ایان گومز)، در حال تاب خوردن هستند، و او اجازه می دهد که این کار جلوی دنی بلغزد. ارنی به وضوح امیدوار است که دنی با شیلا در مورد آن صحبت کند. گرتا مطمئن نیست دوست دارد ایده، اما او روی آن ثابت است – و با شیلا در میان می گذارد که این اتفاق افتاده است.

چه کسی برای تاب خوردن آماده است؟ ارنی و گرتا (با بازی یان گومز و دیره فریل)، اینها هستند.
عکس: Apple TV +

تلاش بیشتر برای فحاشی

در همین حال، جان (پل اسپارکس) بی قرار می شود. او در حالی که در تمرین گروه کر با ماریا (ارین پیندا) بود، با شیلا تماس می گیرد، اما دنی پاسخ می دهد. دنی شروع به شک می کند که “آدم کابلی” که مدام زنگ می زند چنین چیزی نیست، اما اینطور نیست که جای شکایت زیادی داشته باشد. او هست همچنین چشم چرخان داشت او با مامان فعال واندا (تاونی نیوسوم) که به وضوح علاقه زیادی به او دارد، دور و بر می‌شود.

او و واندا به پیشرفت جان اعتراض کرده اند و او را دیوانه تر از حد معمول کرده اند. او شروع به تعقیب شیلا می کند و او را در مراسم پرخوری خود در متل می گیرد و فکر می کند که او شخص دیگری را می بیند. آنها چیزها را وصله می کنند. شیلا به تسکین نیاز داشت. او آنقدر زخمی است که به مایا (گریس کلی کویگلی) ضربه می زند. دنی با یک حرکت خوب او را غافلگیر می کند و ناگهان شیلا احساس بدی پیدا می کند.

حتی با وجود این موضوع، Cartwrights می‌دانند که شیلا از کار افتاده است و آنها به دنبال هر بهانه‌ای هستند تا بودجه خود را از امپراتوری ایروبیک او بگیرند. او که نگران این است که غیبت او را به عنوان علامت اشتباهی در نظر بگیرند، به سراغ بانی (دلا صبا) می رود تا ببیند آیا او را در چند نامزدی بعدی خود جایگزین می کند یا خیر.

بانی توهین شده است، اما نمی تواند پول نقد را رد کند. با این حال، وقتی تایلر (لو تیلور پوچی) متوجه می شود که او پول را گرفته است، از طرف او توهین شده است. او پیشنهاد می کند که از باج خواهی برای بازگشت به شیلا استفاده کنند. او می داند که او به دنی رفته است. آیا این به امپراتوری و حرفه سیاسی او آسیب نمی رساند؟

یک فرصت دیگر

هر بار که فکر می کنم فیزیکی در مسیر درست قدم برمی دارد، شش یا هفت نفر عقب می نشیند. این قسمت فقط خشمگین بود شیلا که به مایا ضربه می زند به ما یادآوری می کند که او انسانی بسیار ناخوشایند است و دنی از این هم بدتر است. و ما با آنها گیر کرده ایم.

بدتر از آن، نویسندگان سریال نمی‌دانند که تا چه حد خود را در این سوراخ فرو کرده‌اند. شیلا در بهترین مواقع شخصیتی است که با او بودن اصلاً جالب نیست. آن‌ها این لحظات کوچک را به او می‌دهند که قرار است همه اینها را در یک زمینه بسیار منظم قرار دهد، اما هیچ چیز شبیه توانبخشی اتفاق نمی‌افتد.

پایان این اپیزود بسیار توهین آمیز بود، با جان که شیلا را بعد از اینکه تز سریال را با صدای بلند (آرام) اعتراف کرد و گفت که وقتی در متل پرخوری است، فقط یک فرد دیگر است را در آغوش گرفته بود. بنابراین این هیولای دیگر – که به همسرش (که از او متنفر است)، که بچه‌هایش را می‌فروشد تا دروغ‌هایش را بپوشاند – این مرد شخصیت واقعی در زندگی شیلا است.

به جز، صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد.

چگونه یک آهنگ جامد را هدر دهیم

«تحت فشار» توسط کوئین و دیوید بووی شروع به پخش کرد. ویراستاران آهنگ را قطع کردند، بنابراین آنها حتی واقعاً این کار را نکردند خواستن آهنگ، آنقدر که آنها می خواستند اوج آن به سه دقیقه آخر قسمت قدرت بیشتری بدهد – که نتیجه معکوس دارد، زیرا آهنگ قبل از تیتراژ تمام می شود. پس آن‌ها فقط برای دو دقیقه ساکت مانند سرایداری که صحنه را تمیز می‌کند، قبل از اینکه پرده‌ها پایین بیاید، پشت سر می‌گذارند.

سپس شیلا به خانه می رود و می بیند دنی تخته سفید را با ایده هایی پر کرده است که مایا به طور تصادفی آنها را پاک می کند. قیافه اش، اشک در چشمانش، تحسین بی دریغ روی صورتش نشسته بود، می گوید: “اوه وای، شوهرم کار خوبی کرد، من از دویدن روی او احساس بدی دارم.”

به جز اینکه او نباید این کار را بکند، زیرا او بدترین و متواضع ترین شرور در لس آنجلس است و باید او را ترک کند. یا، نمی دانم، شاید آنها واقعاً لیاقت یکدیگر را دارند.

من یک چیز را می دانم: تحمل تماشای آنها را ندارم. اینجا باید چیزی بده، مرد. حوصله ام تمام شده فیزیکی.

★★ ☆☆☆

تماشا کردن فیزیکی در Apple TV +

قسمت های جدید از فیزیکی ‘فصل دوم جمعه ها در Apple TV + می آید.

دارای رتبه: TV-MA

تماشا در: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه مقالات طولانی مدت ویدیویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او نوشته است برای صدای دهکده، کامنت فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: در قالب کلاسیک روان‌گردان توبه هوپر، را کارگردان 25 فیلم بلند، و کارگردان و تدوینگر بیش از 300 مقاله ویدیویی، که می توانید در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …