مشترکین Apple TV + فکر می کنند که ارزش آن بهتر از Netflix است

اخبار اپل


بینندگان امسال از Apple TV + رضایت بیشتری دارند.
اسکرین شات: اپل

بر اساس نظرسنجی از بینندگان، مشترکین Apple TV + نسبت به یک سال گذشته بسیار بیشتر از سرویس پخش راضی هستند. خانه از تد لاسو و قطع شده حتی در Netflix – گوریل 500 امتیازی استریمینگ – در چند دسته، از جمله ارزش، دستاوردهایی داشت.

و افراد بیشتری از هر زمان دیگری اپل تی وی + را سرویس استریم یکپارچه خود می کنند.

رضایت مشترکین Apple TV + به شدت افزایش می یابد

Apple TV + زمانی که بیش از 2 سال پیش شروع به کار کرد تقریباً بدون هیچ چیز شروع کرد و از آن زمان به سختی تلاش کرد تا کاتالوگ برنامه های اصلی را ایجاد کند. از زمان راه اندازی تا به حال چندین بازدید داشته است، از جمله برای تمام بشریت و نمایش صبحگاهی. و به نظر می رسد بینندگان توجه داشته باشند.

گزارش رضایت از پخش جریانی Whip Media در سال 2022 خبر خوبی را برای اپل یافت. تنوع گزارش می دهد، “Apple TV + بزرگترین دستاوردها را در رضایت مشتری در سال 2022 به دست آورد و با 14 درصد افزایش به 76٪، از خدماتی مانند Prime Video، Peacock و Discovery + جلوتر رفت.”

این تعداد پاسخ دهندگان نظرسنجی است که می گویند به طور کلی از خدمات راضی یا بسیار راضی هستند. برندگان این بخش HBO Max، Disney + و Hulu هستند.

مشترکین Apple TV + نسبت به مشترکین Netflix از قیمت رضایت بیشتری دارند

وقتی از مشترکین پرسیده شد که آیا فکر می کنند Apple TV + ارزش خوبی دارد، تنها 63 درصد از آنها راضی یا بسیار راضی هستند. این تقریباً به طور قطع نتیجه کاتالوگ محدود است، با توجه به اینکه این سرویس فقط 4.99 دلار در ماه هزینه دارد. تقریباً همه چیز موجود، محتوای اصلی است که در چند سال گذشته ساخته شده است. برخلاف رقبای خود، اپل کاتالوگ بزرگی از فیلم‌ها و سریال‌های تولید شده در طول دهه‌ها ندارد.

با این حال، مشترکین از ارزش Apple TV + بیشتر از نتفلیکس راضی هستند. فقط 62 درصد از مشترکان آن فکر می کنند نتفلیکس پس از افزایش قیمت در اوایل سال 2022 ارزش خوبی دارد. این سرویس اکنون 4 برابر قیمت اپل است.

و در حالی که نظرسنجی Whip Media نشان داد که دوبرابر تعداد بینندگانی که مایلند Apple TV + را به یکی و تنها سرویس پخش خود در سال جاری تبدیل کنند نسبت به گذشته، این جهش از 1٪ به 2٪ است. به نظر می رسد اپل هنوز راه درازی برای تبدیل شدن به یک رقیب جدی در جنگ های استریم در پیش دارد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …