نحوه مطالعه با این کلاس استاد دانشگاهی را بیاموزید


شما سعی کرده اید به مک بوک خود خیره شوید، اما هنوز نمی توانید معنی یادداشت های سخنرانی استاد خود را درک کنید. شاید شنیده باشید که مطالعه چقدر مهم است، اما هیچ کس به کسی یاد نمی دهد چگونه برای مطالعه

نکته: چیزی بیشتر از خواندن در آن وجود دارد.

اگر می‌خواهید نحوه مطالعه را بیاموزید، مجموعه کلاس کارشناسی ارشد موفقیت تحصیلی 2022 به شما امکان دسترسی مادام‌العمر به مهارت‌های مطالعه عملی را می‌دهد که در واقع کار می‌کنند – فقط با 49 دلار (معمولاً 699 دلار).

یاد بگیرید چگونه با موفقیت مطالعه کنید

یادگیری مطالعه پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. به طور تکان دهنده، بسیاری از افرادی که آن را آموزش می دهند به همان مهارت های مطالعه نیاز دارند که در وهله اول برای شما کارساز نبود. این بدان معنا نیست که شما در یادگیری بد هستید. شما فقط از روش های قدیمی مطالعه تغذیه می کنید.

مجموعه کلاس های کارشناسی ارشد موفقیت تحصیلی عالی می تواند به شما (یا یک یادگیرنده جوان در زندگی شما) کمک کند تا از روش های مطالعه مدرن استفاده کنید که کارایی آنها ثابت شده است.

مدرس دوره دکتر شان پاتل گواهی بر این است که مهارت های مطالعه مناسب می تواند برای شما انجام دهد. پاتل که از یکی از بدترین عملکردهای مدارس در اطراف می‌آید، میانگین امتیاز ACT خود را 640 امتیاز بهبود بخشید و نمره SAT عالی را کسب کرد. از آنجا به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و در نهایت دانشکده مدیریت ییل رسید.

این بسته حاوی 30 ساعت محتوا است. در این مدت، 100 استراتژی پاتل برای موفقیت تحصیلی را یاد خواهید گرفت، 100 مثال از ظاهر آن ها را مشاهده خواهید کرد و 100 تمرین تمرینی را تکمیل خواهید کرد که به شما نشان می دهد چگونه آموخته های خود را به کار ببرید.

وارد شوید و یاد بگیرید که مطالعه خوب برای شما چگونه به نظر می رسد. شاید تنها چیزی که نیاز دارید یک دفتر، یک خودکار و سکوت باشد. یا شاید این لیست پخش مورد علاقه شما و مقداری نورپردازی آرامش بخش است که شما را به کار می اندازد. این بسته نرم افزاری می تواند به شما در کشف آن در هر صورت کمک کند.

در مجموعه کلاس های کارشناسی ارشد موفقیت تحصیلی در سال 2022 صرفه جویی کنید

فریبنده نیست، اما دانستن نحوه مطالعه یکی از مهم ترین مهارت هایی است که می توانید بر آن مسلط شوید. بارها و بارها ثابت شده است که مهارت های مطالعه موثر می تواند اعتماد به نفس و شایستگی هر دانش آموز را افزایش دهد و در عین حال اضطراب در مورد امتحانات را کاهش دهد.

اینها فقط چیزهایی نیستند که در مدرسه با آنها سر و کار دارید. یاد بگیرید که مطالعه کنید و شغل، سرگرمی ها و زندگی روزمره شما کمی آسان تر می شود. به علاوه، اگر سریعتر یاد بگیرید، می توانید کمتر مطالعه کنید. این یعنی زمان بیشتری برای استراحت!

ضربه زدن به کتاب ها ضرری ندارد! با دسترسی مادام العمر به مجموعه کلاس کارشناسی ارشد موفقیت تحصیلی 2022 با امتیاز 49 دلار (معمولاً 699 دلار) استاد یادگیری خود شوید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …