نسخه‌های بتا iOS 16 به Siri Remote جدید برای Apple TV اشاره می‌کنند

اخبار اپل


Siri Remote فعلی پیشرفتی نسبت به نسخه قبلی خود داشت.
عکس: اپل

چشمان هوشیار کدی را در دو نسخه اول بتای iOS 16 مشاهده کرده اند که به نظر می رسد به یک کنترل از راه دور سیری منتشر نشده برای Apple TV اشاره دارد.

اطلاعات اندک است، اما به احتمال زیاد این کنترل از راه دور جدید برای یک سیستم تلویزیون اپل 4K با ساختار قیمت به روز شده است که می تواند امسال عرضه شود.

نسخه‌های بتا iOS 16 سرنخی از Siri Remote جدید برای Apple TV ارائه می‌دهند

دو نسخه بتای اول iOS 16 برای توسعه دهندگان شامل رشته هایی برای SiriRemote4 و WirelessRemoteFirmware.4 است. آنها با هیچ کنترل از راه دور سیری موجود مطابقت ندارند.

Aaronp613، مشارکت کننده در AppleDB، پایگاه داده آنلاین نرم افزارها و دستگاه های اپل، سرنخ کد را مشاهده کرد.

آرون گفت که در کد، Siri Remote اصلی به عنوان SiriRemote شناخته می شود. نسخه جدیدتر آن کنترل از راه دور با یک دایره سفید در اطراف دکمه “Menu” با “SiriRemote2” نشان داده شده است. Siri Remote نقره ای که در سال 2021 عرضه شد SiriRemote3 است.

بنابراین این نشان می دهد که SiriRemote4 به کنترل از راه دور آینده برای Apple TV اشاره دارد.

iOS 16 IPSW اشاره‌ای به Siri Remote جدید دارد که هنوز منتشر نشده است

کد نسخه بتای iOS 16 به جزئیات بیشتری در مورد SiriRemote4 اشاره نمی کند. بنابراین طراحی بالقوه و ویژگی های کنترل از راه دور همچنان یک راز باقی مانده است. و اسامی یافت شده در کد لزوماً به این معنی نیست که محصول یا نسخه جدیدی از یک محصول اپل در راه است.

تحلیلگر Ming-Chi Kuo در ماه می گفت نسخه جدیدی از Apple TV که “ساختار هزینه را بهبود می بخشد” در نیمه دوم سال 2022 عرضه می شود. او پیشنهاد کرد که می تواند قیمت پایین تری نسبت به Apple TV 4K موجود داشته باشد که از 179 دلار شروع می شود.

Kuo جزئیات بیشتری اضافه نکرد، بنابراین مشخص نیست که آیا Siri Remote جدیدی می تواند برای تلویزیون ارزان قیمت اپل جدید باشد که به زودی عرضه می شود یا خیر. اما ممکن است اینطور باشد.

مدل فعلی Apple TV در آوریل 2021 با کنترل از راه دور سیری جدید عرضه شد. طراحی آن کمی کاربردی تر از مدل قبلی است.

به‌روزرسانی جدید tvOS 16 برای Apple TV که در حال حاضر در نسخه بتا است، باید در ماه سپتامبر ارائه شود.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …