نشت عظیم AirPods Pro 2 به‌روزرسانی‌های عمده، USB-C، استفاده از سمعک و موارد دیگر را نشان می‌دهد.


یک افشای گسترده جدید ادعا می کند که AirPods Pro اپل مجموعه ای از به روز رسانی های جدید از جمله صدای بهتر، USB-C، شارژ سریع، تشخیص ضربان قلب و موارد دیگر را ارائه خواهد کرد.

قبلاً شنیده بودیم که اپل قصد دارد AirPods Pro 2 (2022) را در سال 2022 عرضه کند، که با توجه به اینکه نسل اول AirPods Pro اپل در حال حاضر چقدر قدیمی هستند، به نظر درست است. اگرچه آنها بهترین هدفون های بی سیم واقعی بودند که اپل در آن زمان ساخته بود، اما از آن زمان از نظر کیفیت صدا و رقبای متعدد در بازار از AirPods 3 پیشی گرفته اند. نشت امروز برخی از ویژگی‌های مهم جدید را نشان می‌دهد و از یک منبع معتبر، 52Audio آمده است:

اخیراً، 52audio اطلاعات بیشتری در مورد Apple AirPods Pro 2 جدید دریافت کرده است. ارتقاهای زیادی را به همراه دارد، از جمله سیستم بسته بندی ارتقا یافته SiP، تراشه H1، که از حذف نویز فعال خود تطبیقی ​​پشتیبانی می کند، و عملکرد بهبود یافته “Find My” را پشتیبانی می کند. همچنین دارای عملکردهای جدیدی مانند تشخیص ضربان قلب، سمعک، پورت USB-C برای سازگاری بهتر و شارژ سریع بهینه شده است.

52Audio می‌گوید ارتقای بزرگ SiP جدید در راه است، که باید کیفیت کلی صدای AirPods Pro را بهبود بخشد و در عین حال قابلیت حذف نویز فعال خود-تطبیقی ​​جدید را اضافه کند. همچنین گزارش شده است که از عملکرد بهبود یافته «Find My» پشتیبانی خواهد کرد. این تراشه همچنین ظاهراً باید مصرف انرژی و عملکرد بهتر را بهبود بخشد، از جمله احتمالاً استفاده از کدک صوتی بلوتوث جدید LC3 که در iOS 16 مشاهده شده است.

به نظر می رسد تصاویر طراحی به اشتراک گذاشته شده توسط خروجی نشان می دهد که طراحی خود جوانه ها تغییر نخواهد کرد. این برخلاف لو رفتن مارک گورمن در سال گذشته است که ادعا می کرد اپل در حال آزمایش طراحی جدیدی است که می تواند ساقه را کاهش دهد یا حتی حذف کند.

ظاهراً تغییرات بزرگی برای کیس در راه است که پشتیبانی از اتصال USB-C و شارژ سریع را به همراه خواهد داشت. تصویر فاش شده از مورد جدید در اینجا بسیار با تصاویری که MacRumors در سال 2021 نشان داده بودیم مطابقت دارد.

این گزارش ادعا می‌کند که AirPods Pro 2 با تشخیص ضربان قلب نیز همراه خواهد بود، ویژگی که قبلاً به همراه امکان ردیابی فعالیت با استفاده از حسگرهای حرکتی فاش شده بود.

در صوت این گزارش آمده است:

و در مورد عملکرد صوتی، 52audio دریافت که Apple AirPods Pro 2 از ویژگی‌های آکوستیک AirPods 3 پیروی می‌کند، مجهز به ترکیبی از واحدهای درایو با دامنه بالا و تقویت‌کننده‌های دامنه دینامیکی بالا که کیفیت صدای ظریفی را ارائه می‌دهد. همچنین از خود پشتیبانی می‌کند. یکسان سازی تطبیقی، صدای فضایی برای ردیابی پویا سر، اشتراک گذاری صدا، و سایر عملکردها، ارائه یک تجربه صوتی بی سیم غنی.

طبق گزارش‌ها، شارژ MagSafe به AirPods Pro 2 می‌آید، که با توجه به اینکه در AirPods 3 پشتیبانی می‌شود، منطقی است. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید بزرگ ظاهراً یک عملکرد سمعک است که می‌تواند به افراد مبتلا به کم شنوایی کمک کند، که ممکن است بر اساس ویژگی تقویت مکالمه اپل برای AirPods باشد.

این یک لیست بزرگ از ارتقا است. همچنین قبلاً شنیده‌ایم که AirPods Pro 2 می‌تواند از صدای بلوتوث بدون اتلاف پشتیبانی کند که ارتقای عظیم دیگری است. در ماه مه، مینگ-چی کو، یکی از اعضای داخلی، اعلام کرد که AirPods Pro در نیمه دوم سال جاری برای عرضه قبل از پایان سال 2022 وارد تولید خواهد شد. روی کارت باشد اپل در نهایت برای مطابقت با مقررات جدید اتحادیه اروپا، باید USB-C را در همه محصولات خود قرار دهد.

منبع امروزی، 52Audio، طراحی AirPods 3 را قبل از عرضه در سال گذشته به طور قابل اعتمادی فاش کرد و ویژگی‌هایی از جمله شارژ بی‌سیم، تراشه H1 و موارد دیگر را به درستی به آن اشاره کرد. همچنین به طور دقیق AirPods Pro را قبل از عرضه در سال 2019 فاش کرد.

3

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …