نمی توانید برای خرید آیفون 14 صبر کنید؟ به جای آن، این آدمک های چینی را امتحان کنید


تاریخ عرضه آیفون 14 اپل ممکن است در واقع برای پاییز 2022 تعیین شده باشد، اما اکنون می توانید واحدهای ساختگی دستگاه های آینده را که از طریق AliExpress به فروش می رسند، دریافت کنید.

فهرستی که توسط ShrimpApplePro در AliExpress فروش مجموعه‌ای از واحدهای ساختگی از آنچه که انتظار داریم آیفون 14 در اواخر امسال باشد را نشان می‌دهد. فهرست به وضوح بیان می‌کند که اینها واحدهای ساختگی آیفون 1: 1 جعلی هستند که بر اساس نشت در مورد طراحی آینده آیفون 14 انجام می‌شود. تصاویر تنها قسمت پشتی دستگاه ها را نشان می دهند، اما به وضوح می توانید مدل 14 مکس مورد انتظار را که انتظار می رود جایگزین آیفون 14 مینی شود، و همچنین برجستگی های دوربین بسیار بزرگتر در پشت دستگاه را مشاهده کنید.

این گوشی ها هیچ قطعه داخلی یا کاری ندارند و قیمتی بین 6 تا 37.66 دلار دارند.

پس چرا کسی باید اینها را بخرد؟ تو پرسیدی. خوب، یکی از دلایل ذکر شده در لیست این است که می توانید این واحدهای ساختگی را به فرزندان خردسال خود بدهید تا با آنها بازی کنند “تا دیگر تلفن واقعی شما را خراب نکنند.” این نوع از واحدهای ساختگی نیز توسط سازندگان محتوا و رسانه ها استفاده می شود تا نشان دهند که ما فکر می کنیم بهترین آیفون بعدی اپل بر اساس افشاگری ها و شایعات قبلی چگونه خواهد بود.

این واحدها همچنین اغلب توسط سازندگان قاب مورد استفاده قرار می‌گیرند که می‌خواهند طراحی آیفون بعدی را پیش‌بینی کنند تا بتوانند قاب‌ها و لوازم جانبی جدید آیفون خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بیرون بیاورند. حتی پس از آن، لیست بسیار دقیق است و توجه داشته باشد که قبل از اینکه آیفون 14 واقعاً عرضه شود، آنها نمی توانند داده ها و طراحی را 100٪ دقیق تأیید کنند.

قبلاً شنیده بودیم که آیفون 14 ممکن است در مقایسه با آیفون 13 تغییرات اساسی در طراحی داشته باشد، با این حال افشای جدیدتر نشان می‌دهد که اپل کاملاً به طراحی فعلی پایبند خواهد بود و در عوض بر ارتقای دوربین و پردازنده جدید برای مدل‌های «Pro» تمرکز خواهد کرد. که انتظار می رود نمایشگر همیشه روشن را نیز دریافت کنند.

اگر واحدهای ساختگی مورد علاقه شما نیستند و آیفون 14 شما را هیجان زده نمی کند، این تخفیف های Prime Day iPhone برای رویداد آینده آمازون در ماه آینده می تواند فریاد بهتری باشد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …