هر آنچه باید در مورد شایعه Mac Pro (2022) بدانید

اخبار اپل


منصفانه است که بگوییم Mac Pro مبتنی بر اینتل فعلی بارها و بارها با برخی از ویژگی های عملکرد مک های مدرن با سیلیکون اپل پیشی گرفته است، اما همه اینها احتمالاً امسال تغییر خواهند کرد. یک دستگاه جدید قرار است برای همیشه از اینتل دور شود و انتظار می‌رود که یک نیروگاه باشد، مانند آن‌هایی که هنوز هم شاهد آن هستیم.

سیلیکون سیب

حرکت به سمت سیلیکون اپل چیزی است که مدت‌ها انتظار می‌رفت و مک پرو آخرین مکی است که از اینتل دور شده و به چیزی کمی سریع‌تر تبدیل شده است. این با ویرایش بعدی اتفاق می افتد، اما چه تراشه ای دریافت خواهیم کرد؟

مک استودیو فعلی سریع‌ترین مکی است که اپل در حال حاضر به فروش می‌رساند و دارای تراشه‌های M1 Max و M1 Ultra است. بسیار بعید است که یک مک پرو جدید از آن استفاده کند، بنابراین گزینه ها یا چیزی هستند که بالاتر از M1 Ultra قرار می گیرند یا یک تراشه جدید در کل. این تراشه بر اساس M2 است که در WWDC22 اعلام شد، اگرچه مشخصات و نام‌گذاری‌ها در این مرحله حدس می‌زنند.

گزارش اخیر بلومبرگ ادعا کرد که تعدادی از مک در حال آزمایش هستند، از جمله مک پرو با کد J180. گفته می‌شود که این دستگاه جانشین M1 Ultra را دارد و نشان می‌دهد که M2 Ultra می‌تواند تراشه‌ای باشد که مطمئناً بهترین مکی است که اپل ساخته است. انتظار می رود که آن را بر اساس CPU 20 هسته ای M1 Ultra و مشخصات GPU حداکثر 64 هسته ای نیز ساخته شود. یک گزارش از سال گذشته حاکی از آن است که مک پرو جدید تا 128 هسته گرافیکی و 40 هسته پردازنده را ارائه می دهد که اساساً M1 Ultra Mac Studio را دو برابر می کند.

یکی از گزارش‌های فاش‌کننده Majin Bu نشان می‌دهد که اپل به طور موثر دو تراشه M1 Ultra را به هم متصل می‌کند، اگرچه باز هم نام آن مشخص نیست.

طرح

ما انتظار داریم که مک پرو جدید اپل تا حد زیادی شبیه به همان چیزی باشد که در حال حاضر در فروش است. در حالی که به لطف سیلیکون اپل نیازی به خنک‌سازی آنچنان تهاجمی نیست، انبساط احتمالاً بخشی از معادله است و به طراحی برج‌مانندی نیاز دارد. ظاهر پنیر رنده احتمالاً برای بازگشت نیز تنظیم شده است.

قیمت

این یکی از جنبه‌هایی است که اطلاعات کمی در مورد آن داریم، اما با توجه به اینکه Mac Pro فعلی از 5999 دلار شروع می‌شود، تغییر به سیلیکون اپل می‌تواند شاهد کاهش قیمت باشد. اگرچه، از طرف دیگر، اپل همچنان این دستگاه را در صدر خط تولید قرار می دهد و می تواند قیمت مناسبی برای آن قائل شود. قیمت استودیوی مک استودیوی فوق‌العاده M1 از 3999 دلار شروع می‌شود، بنابراین می‌توان به ما نشان داد که چه شکلی باید انتظار داشته باشیم.

تاریخ انتشار و در دسترس بودن

در حالی که به دلایل واضح به دست آوردن اطلاعات سخت دشوار است، انتظار می رود یک مک پرو جدید با سیلیکون اپل تا قبل از پایان سال 2022 معرفی شود. احتمال کمی وجود داشت که WWDC ژوئن بتواند اعلامیه بزرگی را ببیند، اما این اتفاق افتاده و از بین رفته است. . با این حال، یکی از گزارش ها، سپتامبر را به عنوان ماه احتمالی انتشار ادعا می کند.

مهم نیست چه زمانی اعلام می شود، کسانی که به دنبال خرید واقعی هستند ممکن است برای انجام این کار مشکل داشته باشند. ما در حال حاضر محصولات مختلف اپل را با پنجره های تحویل طولانی می بینیم و آنهایی که دارای توانمندترین تراشه ها هستند بیشترین تاخیر در تحویل را دارند.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …