همانطور که آیفون 15 ساله می شود، نمونه های اولیه قدیمی می توانند هر کدام 500000 دلار فروخته شوند

اخبار اپل


نیم میلیون برای یک “آیفون قدیمی” به قول میانی؟ واقعا؟
عکس: لوک میانی

آیفون اپل امروز ۱۵ ساله شد. به همین مناسبت، لوک میانی، یوتیوب‌بر تعداد انگشت شماری از نمونه‌های اولیه آیفون را به نمایش گذاشت. آنها دارای نرم افزار پیش از انتشار و طراحی های تا حدی ناآشنا هستند.

برای اینکه متوجه شوید این گوشی‌ها چقدر کمیاب هستند، قیمت دو عدد از آن‌ها 500000 دلار است.

تولدت مبارک، آیفون: نمونه های اولیه متعلق به سال 2006، 500000 دلار ارزش دارند.

اپل آیفون اصلی را در 29 ژوئن 2007 به فروش رساند. در آخرین ویدیوی Miani، او چندین دستگاه نمونه اولیه را نمایش داده و به نمایش می گذارد. یکی از آنها به سال 2006 برمی گردد.

برخی از دستگاه ها بیشتر از بقیه شبیه طراحی نهایی هستند. یکی دارای صفحه نمایش پلاستیکی کوپرتینویی است که در اواخر توسعه به نفع شیشه کورنینگ، پیشروی شیشه گوریلا این شرکت، تعویض شد.

و دو نمونه اولیه از آنقدر ابتدایی تولید شده‌اند که هنوز برچسب‌هایی در پشت دارند که منبع قطعات دستگاه است.

برخی از نمونه‌های اولیه دارای حاشیه‌های ناتمام هستند و نرم‌افزار آزمایشی را اجرا می‌کنند که شبیه چرخ کلیک آی‌پاد روی صفحه لمسی دیجیتال است. این یادآوری است که اپل در مسیر اختراع آیفون، به فکر تبدیل آیپاد به گوشی هوشمند بود.

به دلیل نادر بودن بسیار زیاد، دو تا از آیفون های پیش از عرضه حدود 500000 دلار ارزش دارند.

Miani این مجموعه را از یوتیوبری به نام DongleBookPro تهیه کرده است، که ممکن است در آینده نزدیک به بررسی عمیق‌تر هر دستگاه نمونه اولیه بپردازد.
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …