چندین AirTag برای ردیابی یک ماشین دزدیده شده استفاده می شود

قهرمان ایرتاگ
اخبار اپل


منبع: Karen S. Freeman / iMore

مردی در انتاریو از سه AirTag مخفی برای ردیابی ماشین دزدیده شده خود و هشت مورد دیگر استفاده کرد.

همانطور که توسط CP24 در تورنتو گزارش شده است، مردی با نام خانوادگی لورن متوجه شد که رنج روور او در روز روشن در بیرون از خانه اش دزدیده شده است. به گفته وی، سارقان خودرو توانستند سیستم ردیابی داخلی خودروساز را دور بزنند تا گرفتار نشوند.

لورن گفت: “دزدها توانستند ردیاب خودروی من را که سازنده آن در آنجا قرار داده بود، غیرفعال کنند.”

در همین حال، کیف پول او به همراه تلفن های بچه هایش که در ماشین بود، قبل از سرقت از وسیله نقلیه به بیرون پرتاب شد، که لورن گفت که به اعتقاد او یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از ردیابی موقعیت ماشینش بوده است.

به طور باورنکردنی، فردی رنج روور جدید او را پس از اینکه تنها سی روز پس از سرقت اصلی جایگزین مدل قدیمی کرد، دزدید. خوشبختانه، لورن سه AirTag را در سراسر خودرو پنهان کرده بود و توانست با پلیس برای یافتن آن این بار همکاری کند.

بلافاصله، او وارد اپلیکیشن Find My خود شد و هر سه AirTag خود را در نزدیکی جاده‌های Manville و Comsock در اسکاربورو، که به‌عنوان کارخانه بازیافت فلزات فهرست شده‌اند، پیدا کرد.

پس از رها کردن بچه هایش در مدرسه، به آن مکان رفت و با پلیس تماس گرفت. بدون اینکه موفق به رسیدن به یک افسر شود، به سمت کلانتری لشکر 41 حرکت کرد. سخنگوی پلیس تورنتو دیوید هاپکینسون به CTV News Toronto تایید کرد که گزارشی از این نوع در روز پنجشنبه توسط پلیس دریافت شد.

لورن گفت: “دکمه وحشت خود را فشار دادم و شنیدی که خاموش می شود.” روز بعد به من گفتند که 9 خودرو را کشف کردند. با توجه به ادامه تحقیقات، پلیس نمی تواند در مورد این حادثه اظهار نظر بیشتری کند.

این خوب است که می بینیم حداقل برخی از افراد از AirTags برای هدف مورد نظر خود استفاده می کنند.

اگر این شما را به سمت خرید AirTag سوق می دهد، لیست ما را از بهترین معاملات اپل برای Prime Day 2022 بررسی کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه دومین نسخه بتا عمومی iOS 16 را در آیفون خود دانلود کنیم

در طول WWDC22، اپل از نسخه بعدی نرم افزار آیفون به شکل iOS 16 رونمایی کرد. با iOS 16، اپل مجموعه ای از ویژگی های کاملاً جدید مانند صفحه نمایش قفل قابل تنظیم، قابلیت ویرایش و عدم ارسال در پیام ها، مسیریابی چند مرحله ای را در اختیار کاربران قرار …

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …