چگونه برای همه بشریت رنگ اپل نیوتن را ایجاد کرد که هرگز وجود نداشت

اخبار اپل


رنگ اپل نیوتن که می تواند تماس های FaceTime برقرار کند فقط یک رویا است.
عکس: اپل / فرقه مک

یک قسمت از برای تمام بشریت برخی از فناوری های یکپارچهسازی با سیستمعامل اپل را دارد که افراد واقعی در دهه 1990 فقط می توانستند رویای آن را ببینند: یک اپل نیوتن با صفحه نمایش رنگی. و یکی که می تواند تماس تصویری برقرار کند!

یکی از تهیه کننده های این برنامه این ترفند هوشمندانه را توضیح داد.

روی حیله و تزویر رنگ سیب نیوتن در برای تمام بشریت واقعا یک آیفون است

هنگامی که در سال 1992 عرضه شد، Apple Newton MessagePad بسیار جلوتر از زمان خود بود. دستگاه دستی دارای صفحه نمایش حساس به لمس، تشخیص دست خط، هارد دیسک و سایر ویژگی های پیشرفته بود.

چیزی که نداشت یک نمایشگر رنگی بود. و مطمئناً نمی‌توانست تماس ویدیویی برقرار کند – اولین نسخه Wi-Fi تا سال 1997 عرضه نشد.

اما بینندگان اخیر برای تمام بشریت در قسمت رنگی مشاهده شد که نیوتن برای چت ویدیویی استفاده کرد. این نمایش با نمایشی که تاریخ جایگزینی از داستان های علمی تخیلی است که افراد در دهه 1990 مریخ را استعمار کرده اند، مطابقت دارد.

و اکنون می دانیم که چگونه این کار انجام شد. بن مک گینس تهیه کننده این راز را روز پنجشنبه فاش کرد از طریق توییتر.

مک گینس گفت: «در دهه 1990 فناوری سریعتر پیشرفت می کند @ forallmankind_alt-history! «همه ما آدم‌های ادم‌های اپل با ایجاد (و بازی با) دوربین و تماس‌های ویدیویی تغییر‌یافته نیوتن ما بسیار خوشحال شدیم! لوازم جانبی حتی یک #iPhone 12 Pro Max داخل آن قرار می گیرد.

فناوری در دهه 1990 سریعتر پیشرفت کرد @forallmankind_ تاریخچه! همه ما @سیب نردها با ایجاد (و بازی با) دوربین قابل جابجایی و تماس‌های ویدیویی اصلاح‌شده نیوتن ما به شدت برخورد کردند! لوازم جانبی حتی یک #iPhone 12 Pro Max را در داخل جای می‌دهد. زوایای #نیوتن POV در نمایش #شاتونیفون #اپل بود https://t.co/wASQcG7Qw9

او همچنین تصاویری را منتشر کرد که نشان می دهد پد پیام رسان نیوتن که در واقع فقط یک پوشش در اطراف آیفون است.

این واقعاً تعجب آور نیست برای تمام بشریت نیوتن را برمی گرداند. پس از همه، نمایش در Apple TV + است. فصل 3 این درام علمی تخیلی اکنون در سرویس استریم پخش می شود و تعداد بینندگان زیادی را به خود جلب می کند. اما چند نفر از آنها MessagePad را تشخیص دادند؟
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …