کروم می خواهد پسوردهای آیفون شما را تصاحب کند


کروم سر زشت خود را برگردانده است و اکنون به مدیریت رمز عبور در آیفون خیره شده است.

امروز گوگل اعلام کرد که پنج ویژگی جدید را به اپلیکیشن کروم در iOS می آورد. یکی از این ویژگی‌ها Google Password Manager را که قبلاً در برنامه Chrome Mac پشتیبانی می‌شود، به آیفون می‌آورد.

اگر کاربران بخواهند، می توانند مدیریت رمز عبور خود را از Safari به Chrome تغییر دهند. پس از تغییر، می‌توانند از Google Password Manager برای ایجاد، ذخیره و تکمیل خودکار گذرواژه‌ها در بین وب‌سایت‌ها و برنامه‌های آیفون خود استفاده کنند.

Google Password Manager در رایانه یا تلفن Android شما در Chrome تعبیه شده است. در iOS، می‌توانید آن را به‌عنوان ارائه‌دهنده تکمیل خودکار خود راه‌اندازی کنید تا Chrome بتواند به شما کمک کند به سرعت و ایمن گذرواژه‌های خود را در هر وب‌سایت یا برنامه‌ای در دستگاه iOS خود ایجاد، ذخیره و پر کنید.

تغییر مدیریت رمز عبور در آیفون چیز جدیدی نیست. برنامه هایی مانند LastPass و 1Password قبلاً در iOS پشتیبانی می شوند. گوگل بالاخره در حال افزودن کروم به لیست است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که برای Chrome در iOS ارائه می‌شود، مرور ایمن پیشرفته است که هنگام تلاش برای بازدید از وب‌سایت‌های خطرناک به کاربران هشدار می‌دهد.

مرور ایمن پیشرفته می‌تواند به شما محافظت‌های پیشگیرانه‌تر و مناسب‌تری در برابر فیشینگ، بدافزارها و سایر تهدیدات مبتنی بر وب بدهد – و اکنون ما آن را به iOS تعمیم می‌دهیم. اگر مرور ایمن پیشرفته را در iPhone یا iPad خود روشن کنید، Chrome پیش‌بینی می‌کند و به شما هشدار می‌دهد که آیا صفحات وب خطرناک هستند، با ارسال اطلاعات مربوط به آن‌ها به Google Safe Browsing تا بررسی شوند. وقتی اطلاعات کاربری خود را در یک وب‌سایت تایپ می‌کنید، Chrome می‌تواند به شما هشدار دهد اگر نام کاربری و رمز عبور شما به دلیل نقض داده‌های شخص ثالث به خطر افتاده باشد. سپس کروم به شما پیشنهاد می‌کند آنها را در همه جا تغییر دهید.

می‌توانید تمام ویژگی‌های پست جدید ترین اخبار اپل Google را بررسی کنید.

اگر این به‌روزرسانی‌های کروم شما را به فکر خرید آیفون می‌اندازد، فهرست ما از بهترین معاملات آیفون برای Prime Day 2022 را بررسی کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …