کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

اخبار اپل


به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است.
عکس: chrisevans @ Instagram

کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به اینترنت هیجان زد.

آیفون 6s در سال 2015 عرضه شد و فروش جدید آن در سال 2018 متوقف شد. اکنون سال 2022 است و به نظر می رسد که Cap بالاخره با آیفون 13 بیدار شده است.

کاپیتان آمریکاکریس ایوانز بالاخره آیفون 6 اس خود را ارتقا داد

می توان او را به خاطر اینکه اوانز یک مرد اندرویدی بود بخشید، زیرا او در ماجرای قتل 2019 یکی از آنها را انجام داد. چاقوها بیرون. طرح آن را خواستار شد. اما در دنیای واقعی، ایوانز برای مدت طولانی به iPhone 6s خود چسبیده بود.

به سختی می توان گفت که آیا دستگاه های اپل با او در Apple TV + درام همبازی بودند یا خیر دفاع از یعقوب که به او کمک کرد تا ارتقا یابد. به نظر می رسد که مشکلات گوشی قدیمی او را به نقطه شکست رساند، همانطور که در توییت زیر ذکر شده است.

او به مشکلات شارژ، عکس‌های دانه‌دار و افت ناگهانی و تند ظرفیت باقی‌مانده باتری اشاره می‌کند و همه این‌ها را یک «سواری وحشیانه» می‌نامد.

ایوانز یک مداحی برای آیفون 6s در حال مرگش منتشر کرد توییتر و اینستاگرام با عکسی از انتقال داده، در بالا، به چیزی که به نظر می رسد یک آیفون 13 باشد. اگرچه او این را نمی گوید. ممکن است آیفون 12 باشد.

مثل دفعه قبل، هیجان اینترنتی به وجود آمد شما ارتقا یافته است

این پست اینستاگرام در کمتر از 12 ساعت بیش از یک میلیون لایک جمع آوری کرد. پست توییتر به همراه یک موضوع بحث حماسی بیش از نیم میلیون لایک داشت.

در میان توئیت‌های پاسخ‌دهی شده، مردم به ایوانز اطمینان دادند که به زودی از دست دادن دکمه هوم غلبه خواهد کرد.

RIP iPhone 6s ما ​​عملکرد خوبی داشتیم. دلم برای دکمه خانه شما تنگ خواهد شد من نبرد شبانه تلاش برای شارژ کردن شما را از دست نمی دهم. یا عکس های دانه دار شما. یا افت ناگهانی باتری شما از 100% به 15% در عرض چند دقیقه کاملاً از بین می رود. سواری وحشیانه ای بود. راحت باش رفیق
مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …