کوئنتین جونز نحوه ایجاد یک کلاژ مانترا با iPad را آموزش می دهد


وقت آن است که بنشینید و کلاژ مانترای خود را بسازید.

امروز، اپل جلسه جدید Today at Apple را به میزبانی هنرمند کوئنتین جونز منتشر کرد. جونز میزبان جلسه جدیدی با عنوان “چگونه کلاژ مانترا را در iPad با کوئنتین جونز بسازیم” برگزار کرد که به شرکت کنندگان می آموزد که چگونه یک کلاژ مانترا در iPad ایجاد کنند.

در ادامه می توانید جلسه جدید را تماشا کنید:

با هنرمندی به نام کوئنتین جونز و کریتیو پرو آنتونی از امروز در اپل، نحوه استفاده از Keynote را به عنوان ابزاری خلاقانه برای ساخت کلاژهای مانترا متحرک در iPad با استفاده از Apple Pencil بیاموزید.

طبق گفته اپل، برای شرکت در جلسه فقط به یک iPad و اپلیکیشن Keynote نیاز دارید. برنامه Keynote رقیب پاورپوینت اپل است که برای استفاده در iPad رایگان است. این شرکت همچنین یک مداد اپل را توصیه می کند اما این فقط اختیاری است.

در حالی که می‌توانید از آی‌پدی استفاده کنید که با برنامه Keynote کار می‌کند تا امروز در جلسه اپل این کار را انجام دهید، اما این باعث نمی‌شود که شایعات درباره انواع آی‌پدهایی که در آینده نزدیک انتظار داشته باشیم، متوقف شود. یکی از احمقانه ترین شایعات در حال حاضر این است که اپل در حال کار بر روی یک آیپد 14 اینچی است که مجهز به پردازنده جدید M2 است.

در حالی که فکر کردن به آن جالب است، اما ممکن است در حال حاضر در بازار یک iPad باشید. اگر اینطور است، لیست ما را از بهترین معاملات iPad برای Prime Day 2022 بررسی کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …