گزارش: اپل با فروشگاه مریلند که اتحادیه تشکیل داده چانه می‌زند


یک گزارش جدید ادعا می کند که اپل قصد ندارد نتیجه رای گیری در یکی از فروشگاه های مریلند خود را که کارگران آن اتحادیه تشکیل داده اند به چالش بکشد.

رویترز روز جمعه گزارش داد:

یک فرد آشنا با برنامه های این شرکت روز جمعه به رویترز گفت: شرکت اپل نتایج رای گیری کارگران در فروشگاه تاوسون، مریلند، برای پیوستن به اتحادیه کارگری را به چالش نمی کشد و قصد دارد با حسن نیت در روند چانه زنی شرکت کند.

اگر این گزارش صحت داشته باشد به این معنی است که کارگران فروشگاه با موفقیت اولین اتحادیه شرکت را تشکیل داده اند و اکنون می توانند لباس کوپرتینویی را به میز بیاورند تا در مورد شرایط کاری مطلوب تری مذاکره کنند. کارکنان این شرکت به انجمن بین المللی ماشینکاران و کارگران هوافضا پیوستند.

کارگران در تلاشند تا برنامه‌ها، شرایط کاری و ایمنی در محل کار خود را با توجه به ایمنی COVID-19 بهبود بخشند. با توجه به فشارهای جهانی پیرامون هزینه های زندگی، احتمالا یکی دیگر از موضوعات داغ روی میز خواهد بود.

اپل تلاش کرده بود تا کارگران فروشگاه و سایر مکان‌هایی را که اتحادیه‌ها در آن در حال ظهور هستند، دلسرد کند، نکاتی را در مورد مخالفت با اتحادیه به مدیران ارائه داد و حتی معاون خرده فروشی Deirdre O’Brien را برای بازدید از فروشگاه Towson فرستاد.

اپل قبلاً موافقت کرده است که دستمزد کارکنان خرده فروشی خود را افزایش دهد و بررسی سالانه خود را به مدت سه ماه برای امسال ارائه کرده است.

چندین فروشگاه در سراسر ایالات متحده به دنبال تشکیل اتحادیه و همچنین یک فروشگاه در گلاسکو، اسکاتلند هستند.

اپل در صحبت های خود که برای جلوگیری از تشکیل اتحادیه استفاده می شود، قبلاً به کارمندان گفته بود که تشکیل اتحادیه می تواند پیشرفت شغلی، مرخصی گرفتن به دلایل شخصی و ترفیعات مبتنی بر شایستگی را کاهش دهد. اپل قبلاً در پاسخ به سوالی درباره اتحادیه ها در فروشگاه های خرده فروشی خود بیانیه زیر را صادر کرده است:

“خوشبختیم که اعضای تیم خرده فروشی باورنکردنی داریم و عمیقاً برای هر چیزی که آنها به اپل می آورند ارزش قائل هستیم. ما خوشحالیم که غرامت و مزایای بسیار قوی را برای کارکنان تمام وقت و پاره وقت ارائه می دهیم، از جمله مراقبت های بهداشتی، بازپرداخت شهریه، مرخصی جدید والدین، مرخصی با حقوق و دستمزد. مرخصی خانوادگی، کمک هزینه سهام سالانه و بسیاری از مزایای دیگر.”

زمانی که اپل به دنبال پاسخ بود، از اظهار نظر در مورد اخبار امروز خودداری کرد.مانی ربات

خرید اپل ایدی
خرید اکانت تیندر

خرید قاب ایفون 13

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …

اخبار اپل
این کابل های لایتنینگ بافته شده نسبت به اپل دوام بیشتری دارند

چرا باید به کابل سفید خسته کننده ای بچسبید که وقتی بتوانید آن را به بافته ارتقا دهید، به ناچار از بین می رود؟ عکس: Cult of Mac Deals اپل در زمینه شارژ لوازم جانبی از رکورد خوبی برخوردار نیست. کابل های لایتنینگ این شرکت، به ویژه، گران قیمت و …